Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama!

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama!
Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama! Demet Akalın, Aleyna Tilki sözleri ile ateş püskürdü. Demet Akalın'ndan Aleyna Tilki açıklama.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bugün şarkıcı Aleyna Tilki hakkında yaptığı açıklama ile gündeme geldi. Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama! Sık sık birlikte vakit geçiren Demet Akalın ile Aleyna Tilki ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Demet Akalın, şarkıcı Aleyna Tilki hakkında söyledikleri ile tüm hayranlarını şaşkına çevirdi. İşte Demet Akalın'ın yaptığı açıklama.

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama!

Geçmişte sık sık birlikte vakit geçiren hatta Demet Akalın'ın kızı Hira'nın çok sevdiğini bildiğimiz Aleyna Tilki hakkında şok açıklamalar yapıldı. Şarkıcı Demet Akalın, kendi programında Aleyna Tilki için, 'Dünya starı olucam demişti, çocuk dizisinde oynuyor' sözlerini kullanan Demet Akalın, herkesi şaşkına çevirdi. Adeta Aleyna Tilki'yi sözleri ile yerden yere vuran Demet Akalın yaptığı açıklama şu şekilde;
'Dünya starı olacağım dedi yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar destek çıkmadı. Ben ilk çıktığında çok destek oldum. Olmuyor yani zorlamanın anlamı yok. 'Ben dünya starı olacağım' diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyorum.'

Şarkıcı Demet Akalın, kendi programında Aleyna Tilki ile ilgili söyledikleri ile gündeme gelmiş ve hayranlarını şaşkına çevirmişti. Bunun nedeni ise oldukça merak edilmekteydi.

Aleyna Tilki' nin annesi ile tartışmıştı!

Geçtiğimiz yıl, Aleyna Tilki'nin annesi sosyal medya hesabından 'Nedir bu Aleyna kıskançlığı, önce Demet denen teyze şimdi ise Aynur' sözlerini kullanarak bir paylaşım yapmıştı. Bunun üzerine şarkıcı Demet Akalın ise 'Annesi beni ilgilendirmez, benim muhatabım Aleyna' diyerek sessizliğini bozmuştu.
Demet Akalın kimdir?
23 Nisan 1972 yılında dünyaya gelen Demet Akalın, Türk pop müziği sanatçısıdır. Birbirinden güzel ve başarılı albümleri olan Demet Akalın, bir dönem mankenlikte yapmıştır. 2006 yılında Oğuz Kayhan ile evlenen Demet Akalın, 3 ay sonra evliliğine son vermiştir. 2010 yılında Önder Bekensir ile evlendikten sonra ise 7 ay sonra boşanmış, 2012 yılında Okan Kurt ile dünyaevine girmiştir. Çiftin Hira adında bir kızı vardır.

15-03-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar