Demet Şener ve Cenk Küpeli Boşandı

Demet Şener ve Cenk Küpeli Boşandı
Magazin dünyasından bir ayrılık haberi daha magazin sayfalarına yansıdı. 2019 yılında evlenen demet Şener ve Cenk Küpeli çifti boşandı. İşte haberin detayları!

Magazin dünyasında hemen her gün görmeye alıştığımız ve aslında olmazsa şaşırdığımız bir ayrılık olayı daha gerçekleştir. Her gün bu haberleri yapılan ayrıldılar, boşandılar haberi bu kez Demet Şener ve Cenk Küpeli çiftinden geldi. 2019 yılında evlenen ve mutlu bir evlilikleri olan demet Şener ile Cenk Küpeli’nin böyle aniden boşanmaları magazin basınında geniş yer bulurken çiftin evlenmeden önce yaşadıkları da tekrar gündeme geldi. Daha önce İbrahim Kutluay’la evli olan ve 11 yıllık evliliğini olaylı bir şekilde sonlandıran Demet Şener İbrahim Kutluay’la boşandıktan sonra Cenk Küpeli ile birlikte olmaya başlamıştı. 2,5 ay gibi kısa bir sürede evliliğe karar veren çift 2019 yılında evlenmiş ancak bu evlilik özellikle Cenk Küpeli’nin ailesi tarafından tasvip edilmemişti. Cenk Küpeli ile Demet Şener’in neden boşandığı ve ayrılığa neyin neden olduğunun detayları ise şimdilik bilinmiyor. İşte haberin ayrıntıları!

Cenk Küpeli’den İlk Açıklama!

Demet Şener’le 2019 yılında evlenen ve bugün İstanbul Bakırköy 12. Aile Mahkemesi’nde boşanan Cenk Küpeli ayrılığın ardından ilk açıklamayı yaptı. Cenk Küpeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim” ifadelerini kullandı. Demet Şener’de cenk Küpeli’nin bu paylaşımını hikayesine ekledi ve bu sözlere destek verdi. Çiftin neden boşandığına ilişkin bir açıklama yapılmazken Cenk Küpeli’nin çocuk istemesinin boşanmada büyük rol oynadığı iddia edildi.

Cenk Küpeli’nin Ailesi İstemedi!

2019 yılında evlenen çiftin evliliği ise sancılı bir süreç sonunda gerçekleşmişti. Cenk Küpeli’nin ailesi Demet Şener’in İbrahim Kutluay’a nispet yapmak için Cenk Küpeli ile evlenmek istediğini ileri sürerek Cenk Küpeli ile görüşemediklerini söylemişlerdi. Cenk Küpeli ise arada bir kırgınlık olduğunu ama bunun geçici olduğunu belirtmişti. Çiftin nikah törenine de Cenk Küpeli’nin ailesi katılmamıştı. Bizde ikiliye bundan sonraki hayatlarında mutluluklar diliyoruz.

12-01-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar