Deniz Çakır'dan sert coronavirüs çıkışı!

Deniz Çakır'dan sert coronavirüs çıkışı!
Corona virüs yüzünden diziler ya erteleniyor ya da iptal ediliyor. Hal böyle olduğu halde faaliyetlerine devam eden dizi setlerine Deniz Çakır'dan sert coronavirüs çıkışı geldi.

200 ülkede 35 bin insanın ölümüne yol açan salgın hastalık Corona virüsü hala tehdit olmayı sürdürüyor. Küresel salgın, hayatımızın her alanında kısıtlamaya yol açarken bundan televizyon dünyası da payını aldı. Corona virüs yüzünden diziler ya erteleniyor ya da iptal ediliyor. Hal böyle olduğu halde faaliyetlerine devam eden dizi setlerine Deniz Çakır'dan sert coronavirüs çıkışı geldi. Duyarlı olunması gereken böyle hassas bir konuda sitemlerini dile getiren Deniz Çakır, hiçbir tedbir almayan oyuncu ve yapımcılarına nasıl bir tepki gösterdi? Şimdi detaylar

Deniz Çakır'dan sert Coronavirüs çıkışı!

Ülkeler olağanüstü hal ilan ediyor, sokaklar ve meydanlar kapatılıyor. Organizasyonlar erteleniyor veya iptal ediliyor. Tüm bu tedbirlerden televizyon sektörü de etkilendi. Oyunculara süresiz izin veren yapımcılar salgının bitimine kadar setlere ara verdi. Birkaç gün önce Coronavirüs tehdidi yüzünden dizilerin ertelenmesini talep eden bir paylaşım yapan ünlü oyuncu Deniz Çakır, hala sete devam eden diziler olduğunu duyunca bir paylaşım daha yaptı. Salgının yeteri kadar ciddiye alınmadığını düşünen ünlü oyuncu, çekimlere devam eden dizilerin yapımcılarına seslenerek bu durumun devam etmemesi gerektiğini belirten bir çağrıda bulundu.

İşte o ünlü paylaşım!

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, kendini sosyal izolasyona tabi tutan oyunculardan biri. Gelişmeleri evinden takip eden oyuncu, sete devam eden dizi yapımcılarına oldukça sert tepki gösterdi. Bu lanet virüsün hayatımızdan tamamen çıkıp gidinceye kadar dizlerin devam etmemesi gerektiğini belirten Deniz Çakır konuyla ilgili olarak şunları yazdı. Canlitv olarak bu duyarlılığı aynen paylaşıyoruz. “Hala sete devam eden diziler olduğunu öğrendim... İnanılır gibi değil... Kanal yöneticileri, yapımcılar ve inisiyatif sahibi başrol oyuncuları, bu umursamaz tavrı sürdürmemenizi diliyorum... Pişmanlığın fayda etmeyeceği günler yaşıyoruz. Lütfen güzel yarınlar için #evdekal

Deniz Çakır Kimdir?

1981 Ankara doğumlu oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir oyunda Zeynep Eronat'ın performansını beğenerek oyuncu olmaya karar verdi. Cihan Ünal'dan oyunculuk dersleri alan Deniz Çakır, Konservatuvardan mezun olunca Ankara Radyosunda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi. Birol Güven’le tanıştıktan sonra “Kadın İsterse” dizisiyle kariyerine başlayan Çakır, fenomen dizi '' Yaprak Dökümü'' ile şöhreti yakaladı. İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu - Dram ödülü kazanan Çakır, Bulgaristan ve Azerbaycan’da geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Rol aldığı bazı yapımlar

2004-2006 Kadın İsterse

2006- 2010 Yaprak Dökümü

2006 Avrupa Yakası

2009 Sevda Hemşire

2013 Muhteşem Yüzyıl

2015-Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

30-03-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı..
Yorumlar