Deren Talu hangi iddialı dizinin kadrosuna katıldı?

Deren Talu hangi iddialı dizinin kadrosuna katıldı?
Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ülkemize döndü ve setlere hızlı bir giriş yaptı. Dizi severler soruyor, genç manken ve oyuncu Deren Talu hangi iddialı dizinin kadrosuna girdi?

Oyuncu ve sunucu Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ülkemize döndü ve setlere hızlı bir giriş yaptı. Dizi severler soruyor, genç manken ve oyuncu Deren Talu hangi iddialı dizinin kadrosuna girdi? Atv’nin yaza damga vuracak dizisi ve oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Hepsi ve daha fazlası haberimizde. Şimdi detaylar

Deren Talu hangi iddialı dizinin kadrosuna katıldı?

Son zamanlarda sık sık arkadaş değiştirmesiyle gündem olan zarifliğiyle dikkat çeken 23 yaşındaki Deren Talu, dizi setlerine hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. tv100'den Birsen Altuntaş'ın yaptığı habere göre; Derya Alabora ile çalışan Deren Talu bir NTC Medya yapımı olan Akıncı dizisi için el sıkıştı. Ünlü sunucu Defne Samyeli’nin kızı olan ve aynı yolda yürüyen Deren Talu Amerika'da aldığı oyunculuk dersinin yanı sıra Türkiye'ye döndü ve usta tiyatrocu Derya Alabora ile çalışmaya başladı.

Atv’nin iddialı dizisi Akıncı için kameralar karşısına geçmeye hazırlana Deren Talu oldukça heyecanlı, zira bu proje onun ilk dizisi olacak. Bir zamanların aranan mankeni olan sunucu Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu bu proje için annesinden de tam destek aldı. Talu daha önce Yurdaer Okur'la Son Kale Hacıbey adlı uluslararası ortaklı filmde rol almıştı.

Atv’de yeni bir dizi: AKINCI

Veli Çelik’in yöneteceği Akıncı dizisini Hakan Kandal yazıyor. Başrolünde Şükrü Özyıldız’ın yer alacağı dizinin kadrosu şekillenmeye başladı. Canlitv olarak ulaşabildiğimiz bilgilere göre Akıncı dizisi şu oyunculardan oluşuyor.

Şükrü Özyıldız

Yıldıray Şahinler

Ayça Erturan

Deren Talu

Tolga Tekin

Oyuncu kadrosu cast çalışmaları devam eden dizi Temmuz’da sete çıkacak ve Eylül ayında Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Dizinin konusu ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde belli olacak.

Deren Talu Kimdir?

1996 Kasım ayında doğan Deren Talu, Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden oyuncu ve sunucu Defne Samyeli’nin kızıdır. Babası Mimar Eren, Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Mimar Eren aynı zamanda Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticilerindendir. ENKA Okulları'nda Lise eğitimini tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimi için ABD eyaleti Los Angeles'e gitti. Bir zamanların ünlü mankeni ve Star Tv’nin yaptığı Türkiye güzellik yarışması üçüncüsü olan Defne Samyeli gibi büyük kızı Deren Talu da annesinin izinden giderek manken olmayı seçti. Atıl Kutoğlu’nun defilesine çıkarak sektöre adım atan Deren Talu ilişkileriyle magazin dünyasında tanınmayı başardı.

13-06-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar