Disney Plus’ın Yeni Dizisi Arayış Ne Zaman Yayınlanacak?

Disney Plus’ın Yeni Dizisi Arayış Ne Zaman Yayınlanacak?
Mehmet Günsür ve Aslı Enver’in başrolünde yer aldığı ve Ay Yapım tarafından hazırlanan Arayış dizisi Disney Plus’ta yayına hazırlanıyor.

Tüm dünyanın en çok aboneye sahip dijital yayın platformlarından biri olan ve geçtiğimiz sene haziran ayında Türkiye’de de yayına başlayan Disney Plus şu ana kadar yayınladığı orijinal içeriklerle seyircide tam not almış durumda. Yerli olarak hazırlanan pek çok dizi ve filmle seyirci karşısına çıkan platform her geçen gün abone sayısını artırırken aynı zamanda da yeni içerikleri seyirciyle buluşturmaya devam ediyor. Görkemli bir girişin ardından onlarca Türk oyuncu ile anlaşmalar imzalayan ve yapım şirketleriyle orijinal içerikler konusunda çalışmaya başlayan Disney plus bu günlerde Türkiye pazarına girdiğinin yıldönümünde yeni ve merakla beklenen bir dizisini daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye pazarına girdiği14 Haziran tarihinde yayınlanmaya başlayacağı Arayış dizisinin son hazırlıklarını yapan platform seyirciyi yine etkilemeye çalışacak.

Arayış 14 Haziran’da Disney Plus’ta

İnternet yayın platformu Disney Plus yeni orijinal içeriği olan Arayış Dizisinin seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı ve Ay Yapım tarafından hazırlanan Arayış 14 Haziran’da platformda yayınlanmaya başlayacak. İlk fragmanı yayınlanmaya başlayan ve seyircinin heyecanlandığı Arayış’ta Mehmet Günsür ve Aslı Enver başrolde yer alıyor. Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Emin Alper yer alıyor. Dizi metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan’ın hikayesini anlatıyor. Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir macera atılır.

Arayış Oyuncuları Kimler?

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Emin Alper tarafından yönetilen Arayış dizisinin senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler bulunuyor. Dizide rol alan oyuncular arasında,

-          Mehmet Günsür

-          Aslı Enver

-          Defne Kayalar

-          Devin Özgür Çınar

-          Erol Babaoğlu

-          İpek Türktan

-          Erdem Şenocak

-          Begüm Akkaya

-          Şeyma Gökçe cengiz

-          Onur Ünsal

-          Eylem Yıldız

-          Ora lÖzer ve

-          Ali Yoğurtçuoğlu yer alıyor.

10-05-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar