Kül Filminin Çekimleri Başladı

Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Mehmet Günsür’ü aynı sette buluşturan Netflix’in yeni Filmi Kül’ün çekimlerine başlandı.

Arayış Dizisinde Aslı Enver'in Partneri Belli Oldu

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Aslı Enver’in başrolünü oynayacağı Kaçış dizisinde Aslı Enver’in partneri belli oldu.

Aslı Enver’in Disney Plus İçin Çekeceği Yeni Projesi Belli Oldu!

Ülkemize de giriş yapan dijital platform Disney Plus’ın yüzlerinden olan Aslı Enver’in Disney için çekeceği proje merak ediliyordu. Aslı Enver’in dizisi belli oldu.

Oyuncu Gökçe Eyüpoğlu’nun yeni projesi belli oldu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi reytinglere yenik düşerek final kararı aldı Dizinin oyuncuları yeni projelere başlarken Gökçe Eyüpoğlu'nun yer alacağı yapım da belli oldu

Netflix'in Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit'li yapımına yıldız isim katıldı!

Netflix tarafından ekrana getirilecek Kül filmine yeni bir isim daha katıldı. Mehmet Günsür, merakla beklenen filme dahil oldu.

Mehmet Günsür’ün Rolü Belli Oldu! Yeni Dizide ‘Futbolcu’ Olacak

Ünlü oyuncu Mehmet Günsür, birçok dizi ve sinemada rol aldı. Her rolünü başarıyla yerine getirdi. Şimdi de yeni dizisi ile gündem de, yeni dizideki rolü ise herkesi şaşırttı.

Mehmet Günsür, Disney Plus'ın Atatürk dizisine katıldı! Oyuncunun rolü ne?

Disney Plus platformu için çekilecek Mustafa Kemal Atatürk dizisine katılan son isim Mehmet Günsür oldu. Oyuncuyu hangi rolde izleyeceğiz?

Mehmet Günsür ile Kızı Aynı Dizide

Türkiye’de ve yurtdışında pek çok yapımda rol alan başarılı oyuncu Mehmet Günsür İtalya’da yeni dizisinde kızı Cloe Günsür ile birlikte rol alıyor.

Atiye 2. sezon tarihi belli oldu mu?

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan ve çok konuşulan Atiye dizisinde gözler 2. sezona çevrildi. Peki, merakla beklenen dizi Atiye'nin 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Mehmet Günsür’ün başrolde yer aldığı Kanaga Dizisine büyük ödül!

. Babasının kendisine bıraktığı gizemli bir emanetin rehberliğinde yolculuğuna başlayan Mardin’in (Mehmet Günsür) öyküsünü anlatan Kanaga ne ödülü aldı, konusu nedir?

Netflix dizisi Atiye konusu ve oyuncu kadrosu

Netflix yeni orijinal dizisi Atiye'nin çekimlerine başlandı. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsur'un yer aldığı dizinin hikayesi nedir? Yayın hayatına ne zaman başlayacaktır?

Beren Saat rol arkadaşı için Mehmet Günsür'ü Seçti

Son zamanlara ülkemizde dijital yayında yıldızı parlayan Netflix 'in ikinci dizisinde Beren Saat rol arkadaşı için Mehmet Günsür'ü Seçti