Aslı Enver’in Disney Plus İçin Çekeceği Yeni Projesi Belli Oldu!

Aslı Enver’in Disney Plus İçin Çekeceği Yeni Projesi Belli Oldu!
Ülkemize de giriş yapan dijital platform Disney Plus’ın yüzlerinden olan Aslı Enver’in Disney için çekeceği proje merak ediliyordu. Aslı Enver’in dizisi belli oldu.

Ülkemizde yerli yabancı birçok dijital platform arasına 14 Haziran’da dahil olan dijital içerik platformu Disney Plus, ülkemiz için yerli birçok isim ile anlaştı. Reklam yüzü olarak ünlü starları seçen Disney Plus dizi ve film içerikleri üretmeye ve ilk yerli dizi Engin Akyürek’li Kaçış’ı izleyici ile buluşturdu. ‘Hayal Ettiğinden Çok Daha Fazlası’ sloganı ile adını duyuran dijital platform başlangıç paketi kampanyası ile kısa sürede ülkemizde üye sayısını da ciddi sayılara ulaştırdı. Disney Plus’ın yüzlerinden Aslı Enver’in dizi projesi merak konusu olmuştu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Aslı Enver’in Ay Yapım’la görüştüğü bilgisi son gelen haberlere göre öğrenildi. Aslı Enver Disney Plus için bir dizi çekecek. Dizinin adı ise ‘Arayış’ oldu. Aslı Enver ‘Arayış’ adlı yeni dizinin başrolü olacağı  gelen haberler arasında. Peki, Arayış dizisi nasıl bir dizi olacak? Arayış’ın konusu ne? Başrolünde kimler var? İşte Disney Plur’ın reklam yüzlerinden Aslı Enver için düşünülen projesi ‘Arayış’ dizisinin detayları…

Aslı Enver’in Disney Plus’ta Yayınlanacak Yeni Dizisi ‘Arayış’ oldu!

Disney Plus 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayına başladı. 140 milyon abone sayısına ulaşan Disney Plus’ın reklam marka ve yetenek yüzlerinden Aslı Enver için çekeceği dizisi belli oldu. Aslı Enver’in başrolünde yer alacağı dizinin adı ‘Arayış’ oldu. Arayış adlı diziden ise ilk bilgiler gelmeye başladı.

Aslı Enver Kavak Yelleri adlı gençlik dizisi ile tanınmış, daha sonra Özcan Deniz’le başrolü paylaştığı ‘İstanbullu Gelin’ dizisi ile 3 sezon ekranlara gelmiş ve dizide ‘Süreyya’ karakterine hayat vermişti. İlgiyle izlenen dizisinin ardından başka bir başarılı dizi olan Ay Yapım imzalı Halit Ergenç ile başrolü paylaştığı ‘Babil’ dizisinde 2 sezon yer almış dizide ‘Ayşe (Nihal)’yi canlandırmış. Yer adlığı yapımlardaki başarılı performansı ile çok beğenilen güzel oyuncu. Yine Ay Yapım’ın imzasını taşıyacağı Disney Plus için çekilecek ‘Arayış’ adlı dizinin başrolünde yer alacak.

Aslı Enver ile Mehmet Günsür ‘Arayış’ Adlı Dizinin Başrolü Oldu

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırladığı ‘Arayış’ dizisinde Aslı Enver başrol oynayacak. Aslı Enver’in ise başroldeki partneri Mehmet Günsür oldu.

Arayış dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, dizinin yönetmen koltuğunda oturacak isim Emin Alper oldu. Mehmet Günsür aynı zamanda Disney Plus için çekilecek özel bir dizide yer alıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının anlatılacağı Disney Plus için çekilecek Atatürk dizisinde, Mehmet Günsür Mustafa Kemal’in babası Ali Rıza Bey’e hayat verecek.

Arayış dizisinin konusu ise, arkadaşını kurtarmak için tarikata sızan bir kadının etkili hikâyesi anlatılacak. 

Aslı Enver ‘Arayış’ dizisi için hazırlanırken, aynı zamanda Fox TV içinde yeni bir projeye başlıyor. O3 Medya’nın ‘The Cleaning Lady’ uyarlaması olan ‘Benim Adım Farah’ kod adlı dizide, oğlunun tedavisi için savaş veren ve bunun için mafyanın temizlikçisi olmak zorunda kalan bir doktorun dramatik hikâyesi ele alınıyor.  

07-07-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar