Ego dizisinin ilk bölüm yayın tarihi belli oldu

Ego dizisinin ilk bölüm yayın tarihi belli oldu
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve tanıtımlarıyla büyük dikkat çeken yeni dizi EGO’nun yayın tarihi belli oldu. Dizi 5 Şubat Pazar günü yayınlanacak.

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni diziler bir bir yayın tarihini belirlemeye başladı. Uzun bir süredir çekimleri Antalya ve çevresinde devam eden ve başrollerinde Alperen Duymaz ve Melis Aslı Pamuk’un rol aldığı Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisinin de yayın tarihi belli oldu. Yaklaşık bir haftadan fazla bir zamandır tanıtımları yayınlanan ve seyirci tarafından da merakla beklenen Erkeğe Güven Olmaz dizisinin (EGO) yayın tarihi olarak 5 Şubat 2023 Pazar belirlendi. Bir dram türünde ele alınacak olan ve aldatma üzerine hikayesi yazılan dizide geçtiğimiz haftalarda başroller arasında sorunlar yaşanmış ve bu tartışmalar uzun bir süre magazin basınının da gündeminde kalmıştı. Fox Tv’nin reyting adına büyük umut bağladığı dizilerden biri olan EGO’nun ilk bölümü 5 Şubat Pazar akşamı seyirciyle buluşacak ve yayın hayatına başlamış olacak.

Pazar Günü Yayınlanıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 5 Şubat Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan EGO Pastel film tarafından hazırlanıyor. Doğa Can Anafarta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün kaleme alıyor. Dram ve aşk türünde işlenen aldatma konusuyla dikkatleri çeken dizi Pazar günleri ekrana gelecek. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat, Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı ile rakip olacak dizinin bugünde rakiplerinden reyting kapıp kapamayacağı ve seyirciye ulaşıp ulaşamayacağı aynı zamanda gelecek adına akıbetini de belirlemiş olacak.

EGO Konusu ve Oyuncuları

Pastel Film tarafından hazırlanan ve yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Erkeğe Güven Olmaz dizisi yayınlanan fragmanlarıyla adından söz ettiriyor. Dizi, evlenme hazırlığı yapan ve birbirini çok seven iki nişanlı çiftin ödeyemeyecekleri kadar büyük bir borçla yüz yüze kalmaları üzerine gelen teklifle bütün hayatlarının değişmesini konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Rüya Helin Demirbulut, Ahmet Kayakesen, Hülya Gülşen Irmak, Derya beşerler, Can Adalıer, Tuna Orhan, Emirhan Dönmez ve Erdal Küçükkömürcü yer alıyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisinin ilk bölüm yayın tarihi 5 Şubat 2023 Pazar.

26-01-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar