Elbet Bir Gün Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Elbet Bir Gün Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Fox Tv’nin bir türlü dikiş tutturamadığı Pazar gününün yayın akışına yeni bir dizi daha kondu. Elbet Bir Gün ilk bölümüyle7 Kasım pazar akşamı Fox Tv’de.

Sezon başlamasına rağmen peş peşe yeni dizler ilk kez seyirciyle buluşamaya devam ediyor. Özelikle Fox Tv bu sezon pek çok yeni diziyi ilk kez ekrana getirdi. Aynı zamanda henüz yayınlanmaya başlayalı 4 – 5 bölüm olan iki dizisi için ise final kararı verdi. Pazar akşamları ekrana gelmeye başlayan Uzak Şehrin Masalı ve yine Yalancılar ve Mumları bu dizilerden. Kanal reytinglerde bekleneni veremeyen bu iki dizi için çok fazla ısrarcı olmadı ve final yapmalarını istedi. İlginçtir ki bu iki dizide Pazar günü seyirciyle buluşuyordu ve Pazar günleri ne yazık ki reytinglerde istenileni alamadılar. Kanal şimdi de Pazar akşamı son kez ekrana gelecek Yalancılar ve Mumları adlı yeni dizinin yerine bir başka yeni dizisini ilk kez seyirci karşısına çıkaracak. Başrollerinde Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk’ün yer aldığı Elbet Bir Gün dizisinin yayın tarihi belli oldu ve dizi peş peşe final yapmak zorunda kalınan Pazar gününün yayın akışındaki yerini aldı.

Elbet Bir Gün 7 Kasım Pazar Akşamı İlk Bölümüyle Ekranda

Fox Tv bu sezon çok hızlı bir yayın akışı programı hazırlıyor. İlk kez yayına girenler, yayın günü değiştirenler ve peşinden final yapanlar ve yeniden ilk kez yayına girenler. Kanal adeta kara gün ilan ettiği Pazar akşamlarında iki dizisini ilk kez seyirciyle buluşturdu ve ne yazık ki iki diziden de verim alamadı. Bunun üzerine bu iki dizide erken finalle seyirciye veda etti. Pazar akşamları yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı dizinin de erken final kararı almasıyla bu günde boşalan yere yeni bir dizi yayın akışına konuldu. Elbet Bir Gün. Elbet Bir Gün ilk kez Yalancılar ve Mumları’nın final yapmasının ardından 7 Kasım pazar akşamı ekrana gelecek. Uzun süren bir hazırlık ve çekim sürecinin ardından kanalın en zor günü olan Pazar akşamı yayın akışına konulan Elbet Bir Gün’ün diğer iki dizi gibi erken final mi yapacak yoksa istenilen başarıyı elde ederek yayınına devam mı edecek merak konusu oldu.

Elbet Bir Gün

Most Production tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Elbet Bir Gün Fox Tv’nin en zor gününde Pazar akşamında seyirciyle buluşacak. Oyuncu kadrosunda Sinem Ünsal, Burak Yamantürk, Şebnem Bozoklu, Muhammet Uzuner, Ömer Genç, Zeynep Kaçar ve Helin Kandemir gibi isimlerin yer aldığı Elbet Bir Gün hayatta kalmak için kimliklerini gizleyerek yaşayan ve ancak bir televizyon programıyla bütün sakladıkları sırları ifşa olan iki genç kadının hayatını anlatıyor. Elbet Bir Gün ilk bölümüyle 7 Kasım pazar akşamı saat 20.00’da Fox Tv’de ekrana geliyor.

28-10-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar