Buse Varol’dan Boşanıyorlar İddialarına Yanıt

Buse Varol’dan Boşanıyorlar İddialarına Yanıt
Bir süredir magazin basını ve sosyal medyada yer alan Buse Varol ve Alişan’a dair boşanıyorlar iddialarına Buse Varol’dan açıklama geldi.

Magazin dünyasında zaman zaman bazı ünlü isimler ile ilgili iddialar ortaya atılır. Bu iddialar çoğunlukla bir duyuma ya da bir açıklamaya dayanır ancak bazen bu durumlar gerçek olarak karşımıza çıkar bazen de sadece iddia olarak kalır. Ünlüler hakkında sık sık yaşanılan bu durum şu günlerde ünlü isim Alişan ile eşi Buse Varol için de yaşanıyor. Magazin basını ve sosyal medya ile internet sitelerinde yer alan haberlere göre ünlü şarkıcı Alişan ile Buse Varol’un boşanmaya karar verdikleri iddia ediliyor. 2018 yılında evlenen ve iki çocukları olan ünlü isimler ise bu haberlere ilk günlerde kayıtsız kalsalar haberler ve iddialar devam edince daha fazla suskun kalamadılar. İki isimde ayrı ayrı açıklama yaparken ünlü oyuncu Buse Varol son açıklamayı bir televizyon programında yaptı ve çıkan iddialar için net cevaplar verdi.

Birisi Haber Yapmış

2018 yılında evlenen ve ikinci bebekleri geçtiğimiz aylarda dünyaya gelen iki ünlü isim Alişan ve Buse Varol’un boşanacakları iddiaları bir süredir magazin basınında konuşuluyordu. Ünlü isim Buse Varol konuyla alakalı olarak bir televizyon programında açıklama yaptı. Buse Varol açıklamasında “Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco’ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. Merve, benim eltim, ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişken ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok” ifadelerini kullandı.

Temizlik Yaptım

2018 yılında evlenen ve Burak ve Eliz adında iki çocukları olan çift geçtiğimiz aylarda Alişan’ın kardeşini koronavirüs sebebiyle kaybetmişlerdi. Ardından da kuzenini kaybeden Alişan oldukça zor günler geçirmişti. Buse Varol bu dönemde eşine elinden gelen desteği yaparken geçtiğimiz günlerde uzun süredir ara verdiği oyunculuğa geri dönmeye karar vermiş ve bir diziyle anlaşmıştı. Buse Varol açıklamasına devam ederken “3 senedir oyunculuğa ara verdim. İnstagramda doğum fotoğraflarım, aile fotoğraflarım öyle bir profilim vardı. Yeni bir dizi ile anlaştım. Zaten 3 sene ara vermişim, bari işe yönelik bir profilim olsun dedim. Kendimce bir temizlik yaptım” ifadelerini kullandı. Ünlü isim Alişan ise ayrılık iddialarını yalanlarken evliliklerinin başından beri Buse ile birbirilerine seslerini bile yükseltmediklerini ve ayrılık diye bir şeyin olmadığını belirtti.

28-10-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar