Enis Arıkan 10 liralık dürüm reklamından bakın ne kadar kazandı!

Enis Arıkan 10 liralık dürüm reklamından bakın ne kadar kazandı!
Jet Sosyete'nin Tony'si Enis Arıkan'ın Dürüm Pizza reklamından kazandığı ücret dudak uçuklattı. Peki, Enis Arıkan reklam ücreti olarak ne kadar kazandı?

Jet Sosyete’de Tony rolüyle oldukça sevilen Enis Arıkan rol aldığı dizilerden daha çok sosyal medyadan tanınıyor. Instagram paylaşımları hayli dikkat çeken ve bu alandaki popülerliğini iyi kullanan sanatçı en son 10 liralık dürüm reklamından bir servet kazandı. Peki, Enis Arıkan 10 liralık dürüm reklamından bakın ne kadar kazandı! Enis Arıkan kimdir? Kaç yaşındadır? Bütün bu merak edilen konular ve Enis ile ilgili merak edilenler haberimizin ayrıntılarında…

Enis Arıkan dürüm reklamından ne kadar kazandı?

Instagram paylaşımlarıyla hayli popüler olan Enis Arıkan büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş durumda. Enis Arıkan’ın dürüm pizza reklam filminden kazandığı para duyanları çok şaşırttı. Enis Arıkan Instagram dışında Alice Müzikalindeki Tavşan Rolü ile sahnelerde aranan yüz oldu. Sezonda ise geçen yıl Star Tv bu yıl ise TV 8 ekranlarında seyirciyle buluşan Jet Sosyete’de moda uzmanı Tony karakterini canlandırdı. Yaz sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle adlı yarışmayı sundu.

Popülerliği bu yarışmayla artan sanatçının aldığı teklif belki de kendisini bile şaşırttı. 10 liralık dürüm pizza reklamında annesi ve kedisi Miu ile kamera karşısına geçen Arıkan’ın bu reklamdan 900.000 Tl kazandığı söyleniyor.

Enis Arıkan kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olan başarılı sanatçı ilköğrenimini ve lise eğitimini İstanbul’da aldı. Tiyatroya olan ilgisi lise yıllarında başladı. Müjdat Gezen Sanat Konservutarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Enis Arıkan ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans bölümü mezunudur. Birçok reklam projesinde markaların yüzü olan sanatçının ilk televizyon deneyimi 1998 yılına dayanır. Aynalı Tahir dizisi Enis Arıkan’ın televizyon izleyicisiyle ilk buluştuğu dizidir.

Enis Arıkan tiyatro sahnesindeki başarılarını Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülü ile taçlandırmıştır. 2014 yılında 19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülü sahibi olarak en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Enis Arıkan bu ödül dışında birçok ödülü daha vardır.

Enis Arıkan’ın rol aldığı dizi ve filmler hangileridir?

2017 – Jet Sosyete (Tony) (TV Dizisi)

2014 – Hayat Ağacı (Arif Gür) (TV Dizisi)

2014 – Cesur Hemşire (TV Dizisi)

2012 – Uçurum (Kutlu) (TV Dizisi)

2010 – 2011 – Yerden Yüksek (Sabit Cezzar) (TV Dizisi)

2010 – Aşk ve Ceza (TV Dizisi)

2009 – Kapadokya Düşleri (Ahmet) (TV Dizisi)

2004 – Kadın İsterse (TV Dizisi)

2003 – Gurbet Kadını (Fırat) (TV Dizisi)

2002 – Çekirdek Aile (TV Dizisi)

2002 – Yıldızların Altında (TV Dizisi)

2001 – Hırsız (Cem) (TV Dizisi)

1999 – Zilyoner (TV Dizisi)

1998 – Gülerken Ağladık (TV Dizisi)

1998 – Aynalı Tahir (Erman) (TV Dizisi)

10-10-2019
Yazar Hakkında
Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı.. mail
Yorumlar