Flaş! Ramo’da Cihangir Öldü!

Flaş! Ramo’da Cihangir Öldü!
Show Tv’nin başarılı ve reytingi bol dizilerinden Ramo’da Cihangir karakteriyle rol alan usta oyuncu Olgun Şimşek ölerek diziye veda etti.

Show Tv ekranlarında Cuma akşamları seyirciyle bululan ve seyircinin ilgiyle seyrettiği Ramo bu akşam 28. Bölümüyle ekrana geldi. İkinci sezonunda olan ve ilk sezon Adana’da daha sonra 2. Sezon ise İstanbul’da çekilmeye başlayan dizide Ramo’nun karşısında en büyük düşman olarak bulunan ve Ramo’nun babasının da katili olan Cihangir ölerek diziden çıktı. Son bölümde Ramo’ya tuzak kurmak ve onu ortadan kaldırmak için Sibel’i kullanan Cihangir’in bütün planları tersine döndü ve bölümün finalinde Ramo tarafından üç mermiyle vurularak öldürüldü. Seyircinin adeta şok olduğu ve Cihangir’in ölmesine inanamadığı sahne sonra herkes internette Cihangir’in ölüp ölmediğini ve diziye geri dönüp dönmeyeceğini aramaya başladı. Başarılı oyuncu Olgun Şimşek tarafından canlandırılan Cihangir’in senaryo gereği öldüğü ve diziye veda ettiği öğrenildi.

Cihangir Öldü!

Show Tv2nin reytingi yüksek yapımlarından biri olan mafya dizisi Ramo’da bu akşam yayınlanan 28. Bölümde kimsenin beklemediği bir olay yaşandı. Seyirciyi adeta şok eden sahne sonunda Ramo’nun en büyük düşmanı ve babasının katili olan mafya dünyasının önde gelen isimlerinden Cihangir öldü. Ramo tarafından evinin bahçesinde ve kızı Nehir’in gözleri önünde üç mermiyle öldürülen Cihangir’in ölmesiyle dizide büyük bir kırılma yaşandı. Bölümün başında Ramo’nun kafasına silah dayayan ve onu öldürmek isteyen Cihangir ne yazık ki büyük bir tuzağa düştü ve silahının boş olduğunu gördü. Bunun üzerine evine giden ve pompalı tüfeğini alan Cihangir evinin kapısının önünde üç mermiyle Ramo tarafından Sibel’in ve Cihangir’in kızı Nehir ‘in gözleri önünde vurularak öldürüldü. Seyircide şok etkisi yaratan olay sonunda Olgun Şimşek’in hayat verdiği Cihangir Ramo’ya veda etmiş oldu. Böylece Ramo’da bir devir kapandı.

Olgun Şimşek Kimdir?

Ramo’nun 28. Bölüm finalinde ölerek diziye veda eden usta oyuncu Olgun Şimşek 1971 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Birçok yapımda rol alan usta oyuncu son dönemde Ramo ile seyirci tarafından çok sevilmiştir. Rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır. Ramo, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kapalı Çarşı, Beyaz Gelincik, Yazı Tura, Beşik Kertmesi, Yedi Numara, Bir Demet Tiyatro, Aziz Ahmet, Gülşen Abi, Tersine Dünya.

16-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar