Recep İvedik 7’nin Fragmanı Yayınlandı

Recep İvedik 7’nin Fragmanı Yayınlandı
Disney Plus’ta yayınlanacak ve merakla beklenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan Recep İvedik 7’nin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Türk Sineması’nın son zamanlarda en çok gişe hasılatı elde eden ve buna karşın en çok tartışılan ve eleştirilen film serisi olan recep İvedik Film Serisi’nin son filmi olan recep İvedik 7’nin seyirciyle buluşmasına sayılı günler kaldı. Sinema salonları yerine son dönem hazırlanan filmler gibi internet yayın platformunda yayınlanacak film şimdiden merak edilmeye ve hatta daha yayınlanmadan eleştirilmeye başlandı. Özellikle kaliteden ödün vererek argo ve basit bir dil kullanmakla eleştirilen film serisinin son filmi de aynı şekilde eleştirilmeye başlandı. Halkın büyük çoğunluğunun izlediği ve hatta izlemedim – gitmem diyenlerin bile izlediği serinin son filmi Recep İvedik 7 İnternet yayın platformu Disney Plus’ta seyirciyle buluşacak. 9 Aralık günü ilk yayınının yapılacağı filmin ilk resmi fragmanı ise Disney Plus’ta yayınlanmaya başlandı ve şimdiden film hakkında eleştiri ve beğeni haberleri gelmeye başladı.

Resmi Fragman Yayınlandı

Şu ana kadar sinema salonlarında yayınlanan recep İvedik serisi filmler Recep İvedik 6’ya kadar geldi. Son film olan recep İvedik 7 ise Disney plus’ta yayınlanacak. Şahan Gökbakar tarafından kaleme alınan ve başrolünde yine Şahan Gökbakar’ın rol aldığı film bu sefer bir köyde geçiyor. Daha önce yayınlanan filmler, Olimpiyat oyunları, Afrika, Survivor ve Recep İvedik’in iş bulma mücadelesinin anlatıldığı hikayeleri konu alıyordu. Bu son filmde ise recep İvedik şehir hayatından sıkılarak köye yerleşmeye karar verir. Babaannesinden kalan köy evine gitmek için can dostu Nurullah ile köye yerleşir ancak burada da rahat durmaz. Köy de arazi yağması ve doğal ortama zarar veren bir yapıyla mücadele etmeye başlayan Recep İvedik her zaman olduğu gibi yine kendine has dili ve aksiyonuyla olaylara müdahale eder. Disney Plus’ta yayınlanmaya başlayan fragman yayınlanır yayınlanmaz seyirci tarafından binlerce kez izlenirken film şimdiden merak edilmeye başlandı. Bilindiği gibi filmin çekimleri sırasında da film hakkında oldukça çok haber yapılmıştı.

Recep İvedik 7 Oyuncu Kadrosu ve Künye

Disney Plus’ta yayınlanacak recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan recep İvedik Filmi 9 Aralık’ta yayınlanmaya başlıyor. Filmin oyuncu kadrosu ve künyesi ise şöyle;

Film Adı: Recep İvedik 7

Yapım Şirketi: Çamaşırhane Film

Yapımcı: Şahan Gökbakar – Togan Gökbakar

Yayıncı Kurum: Disney Plus

Yapım Yılı: 2022

Tür: Komedi - Macera

Senaryo: Şahan Gökbakar – Togan Gökbakar

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar – Öznur Serçeler – Nurullah Çelebi – İrfan Kangı – Eray Türk – Murat Ergür. Film 9 Aralık’ta Disney Plus’ta seyirciyle buluşacak.

29-11-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar