Fox TV’nin Dizisi Yasak Elma’ya Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Fox TV’nin Dizisi Yasak Elma’ya Yeni Oyuncu Dahil Oldu
Fox Tv’de yeni sezonu ile ekranlarda yerini alacak olan fenomen dizisi Yasak Elma kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Fox TV kanalında yayınlanan Yasak Elma dizisi beşinci sezonuyla seyirci karşısına gelmeye hazırlanıyor. Sürükleyici konusuyla milyonlarca izleyiciyi ekrana kilitleyen Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Yasak Elma dizisi geçen sezon sonunda birçok ayrılık haberi ile gündeme gelmişti.

Fox TV ekranlarında bugüne kadar 110 bölümü yayınlanan Yasak Elma dizisi şimdi beşinci sezonuna hazırlanıyor. Dördüncü sezonu sona ererken birçok önemli ismin Yasak Elma dizisinden ayrılık haberleri ile gündeme gelmişti. Özellikle bu ayrılık haberleri ile çok sık gündem konusu olmuştu.

Yasak Elma dizisinin en önemli oyuncularından Nesrin Cavadzade, yönetmenle kavga ettikten sonra yapım şirketinin patronu tarafından dizinin kadrosundan çıkarılmıştı. Bu da dizinin hikâyesin de büyük bir boşluk yaratmasına sebep olmuştu. Oyuncuların eksiklikleri nasıl giderileceği merak konusu olurken ayrılık haberleri ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ediyordu.

Nesrin Cavadzade’nin ayrılığından sonra, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Şafak Pekdemir, Barış Kılıç gibi önemli yan karakterlerin de artık hikâyede olmayacağı netleşti. Bu ayrılıklar seyircilerin kafasında soru işareti oluşturmaya başladı. Dizinin hikâyesinin yeni sezonda ne yöne evirileceği konusunda da büyük soru işareti yarattı.

Yasak Elma Dizisine yeni isimler de katıldı. Son olarak yine Fox TV’de yayınlanan Mucize Doktor dizisinde izlediğimiz Murat Aygen’in bundan böyle Yasak Elma’nın kadrosunda olacağı haberi duyuruldu. Ardından Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna Biran Damla Yılmaz’da katıldı. Yasmin Erbil’in de Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olacağı öğrenildi.

Yasak Elma dizisinin beşinci sezonunda kadroya yeni bir ismin daha eklenerek rol alacağı gazeteci Birsen Altuntaş tarafından açıklandı. Birsen Altuntaş sitesinde yazdığı haberde Gizem Denizci’nin dizi kadrosuna dahil olduğunun bilgisini paylaştı. 33 yaşındaki güzel oyuncu Gizem Denizci bugüne kadar Arka Sokaklar,  Adanalı, Geniş Aile, Kolpaçino:Bir Şehir Efsanesi, Kılıç Günü, Lale Devri, Yalancı Bahar, İki Yaka Bir İsmail, Evim Sensin, Güzel Çirkin, Kaçak, Aşk Olsun, Aşk Yeniden, Kiralık Aşk, Koyverdin Gittin Beni, Nefesim Kesilene Kadar, Sen Benimsin, Ankara Yazı ve Kalbimin Sultanı dizi ve filmlerinde oynayan güzel oyuncu son olarak Masum Değiliz dizisinde 'Esin' karakterine hayat vermektedir. Denizci yeni sezonda Yasak Elma dizisinde Gülnaz karakterini canlandıracak.

 

30-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar