Gizli Saklı Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Gizli Saklı Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı
Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’yı buluşturan ve Fox Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı.

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte televizyon kanallarındaki heyecan kat be kat arttı. Tatile girecek diziler, final yapacak yapımlar derken yaz sezonunda ekrana gelecek dizilerle ilgili de yoğun bir mesai harcayan televizyon kanaları ve yapım şirketleri özellikle yaz aylarında yayınlanacak diziler için oldukça heyecanlı anlar yaşıyorlar. Kanallar yakında yayına başlayacak dizilerinin tanıtımlarını yapmaya başlarken seyircilerde merakla bekledikleri bu yeni dizilerin bir an önce başlamasını bekliyor. Daha çok romantik komedi türünde olan yazlık dizilerden biri olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak iddialı dizi Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın rol aldığı Gizli Saklı’nın yayınlanan fragmanı seyirci ve otoriteler tarafından da oldukça beğenildi.

İddialı Fragman Herkesi Heyecanlandırdı

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak ve henüz yayın tarihi tam olarak belli olmayan No 9 Production tarafından hazırlanan Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtımı yayıncı kanal Fox Tv’de yayınlanmaya başlandı. Başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın iki polis olarak yer aldığı dizinin senaryosu Şahin Altuğ tarafından kaleme alınırken dizi yine Şahin Altuğ tarafından yönetiliyor. Kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmaz ve Şebnem Sönmez gibi oyuncuların yer aldığı Gizli Saklı dizisinin yayınlanan ilk tanıtımı seyirci tarafından oldukça beğenildi. Dizinin çekimleri halen devam ederken yayın tarihi konusunda ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Gizli Saklı Dizisi Konusu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve fragmanları oldukça beğenilen Gizli saklı bir romantik komedi ve polisiye dizi olarak hazırlanıyor. No 9 Production tarafından hazırlanan dizide iki sivil polis olan Naz ve Levent sivil polislerdir ve suçlular dünyasında korkulan iki kahramanlardır. İkili birlikte suçlularla büyük bir mücadeleye girerken aynı zamanda duygusal olarak da yakınlaşmaya başlayacaklardır ancak bu iki inatçı ve dediğim dedik karakterler bir türlü didişmekten aşklarını itiraf edemeyeceklerdir. Fragmanları yayınlanmaya başlayan Gizli Saklı yaz aylarına damga vuracak diziler arasında gösteriliyor.

24-05-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar