Hande Erçel’in ablasından duygusal paylaşım

Hande Erçel’in ablasından duygusal paylaşım
Ben o an Caner'in beni çektiğinin farkında değilim. Sizin gördüğünüz sadece 10 saniye. Ondan önce domuzcuklara gitmeyi ben önerdim. Yanımızda Bedirhan ve babası da var.

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel 2019 yılında Caner Yıldırım ile mutlu bir evlilik gerçekleştirdi. Bu evliliğinde Mavi isimli dünyalar tatlısı bir kızı olan Gamze Erçel kızının kanser hastalığına yakalandığını ve sabırla mücadele ettiklerini duyurdu.

Hande Erçel’in ablasından duygusal paylaşım

Kızının rahatsızlığını merak edenleri bilgilendiren Gamze  Erçel "Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz. İki hafta önce kızımız Mavi'yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten.." ifadelerini kullandı.

Hassasiyet gösteren magazin sayfalarına teşekkür ediyorum

Süreci kimselere duyurmak istememelerine karşın ipin ucunun kaçtığını "Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya hatta aile büyüklerimize de ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz. Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı... Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler." sözleriyle duyurdu.

Bir anneye psikolojik bir istismar yapılması hiç doğru değil

Bir takipçisinin  "Psikolojik bir çocuk istismarı, aktif bir şekilde dinlenmeyen bir çocuk, dinlemeyi ve sevgiyi göstermekten uzak bir an, kendi merkezinde kaybolmuş bir anne" yorumuna duyarsız kalamayan Gamze Erçel: "Ben o an Caner'in beni çektiğinin farkında değilim. Sizin gördüğünüz sadece 10 saniye. Ondan önce domuzcuklara gitmeyi ben önerdim. Yanımızda Bedirhan ve babası da var. Ben onlarla konuştuğunu sanırken benim ineği beslediğimi görünce bana dönüp "Artık onu besleme" diyor. Sadece videonun bu kısmını görüp böyle bir yorum yapmanız, sizin bir anneye psikolojik bir istismar yapmanız hiç doğru değil." Şeklinde cevap verdi.

20-04-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar