Hercai’de şok değişiklik! Hangi oyuncu kadrodan ayrıldı?

Hercai’de şok değişiklik! Hangi oyuncu kadrodan ayrıldı?
Atv'nin sevilen dizisi Hercai'de sürpriz bir oyuncu değişikliği yaşandı. Peki, hangi oyuncu değişti ve bu oyuncu değişikliği diziyi ne kadar etkiler?

Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in paylaştığı Atv’nin bomba dizisi Hercai’de 5.bölüm itibariyle beklenmeyen bir oyuncu değişikliğine giderildi. Peki, reytingleri oldukça yüksek olan ve beklenmedik bir başarı gösteren Hercai’yi bu oyuncu değişikliği nasıl etkileyecek? Hercai’de değişen oyuncu kim? Bütün bu merak edilenleri canli tv izleyicileri için derledik.

Elif Arslanbey rolü artık Duygu Yetiş’in.

Hercai’de beklenmedik bir durum oldu ve Elif Arslanbey karakterini canlandıran Eda Elif Başlamışlı ile yollar ayrıldı. Bildiğiniz gibi Miran’ın kız kardeşi Elif karakterine hayat veren Eda Elif Başlamışlı diziyle ilişkisinin kesildiğini belirtti.  Ayrılık sebebini bildirmeyen güzel oyuncu sosyal medyadan ayrılığı şöyle duyurdu.

“Sevgili takipçilerim bazı nedenlerden dolayı Hercai Dizisi ile herhangi biri ilişkim kalmamıştır. Kısa zaman içerisinde yeniden sizlerle bir arada ekranlarınız başında görüşeceğiz. Vedalar yeniden buluşmak içindir.”

Hercai Elif Arslanbey kimdir?

Miran Arslanbey’in kız kardeşi olan Elif, görünen o ki abisinin bu aşkına en doğru reaksiyonu gösterecek bir karakter gibi duruyor. Heyecanlı, cıvıl cıvıl hallerini göreceğimiz Elif, Azize’nin de değer verdiği biricik kızı. Bu özelliklerinin yanı sıra Arslanbey konağının neşe kaynağı da olan Elif’in yengesi Reyyan’a destek olması bekleniyor.

Hercai Elif’i Duygu Yetiş kimdir?

Elif’in, Miran’ın kız kardeşi olduğunu bildirmiştik. Elif karakterini canlandıracak olan Duygu Yetiş 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk öğrenimini İstanbul’da alan Duygu Yetiş Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Oynadığı tiyatro oyunlarından sonra Duygu Yetiş ilk olarak Tatlı Hayat dizisinde Mehpare karakteriyle televizyon izleyicileriyle tanıştı. 2004 yılında ise Tamer Karadağlı ve Azra Akın’la birlikte Yağmur zamanı dizisinde Merve rolünü oynadı.

Duygu Yetiş’in asıl televizyon seyircisiyle tanışması ise Kanal D’nin özel dizilerinden olan Annem dizisiyle oldu. Gülpare, Kış Masalı, Nisvan, Galip Derviş, Krem, Uçurum, Analı Oğullu, Üsküdar’a Giderken, Dün Bugün Yarın, Evli ve Çocuklu gibi dizilerde de önemli rollerde görev aldı.

Duygu Yetiş son önemli projesinde de hayli dikkat çekti. Show Tv için hazırlanan Acil Aşk Aranıyor dizisinde başrol olarak Doktor Nisan karakterini canlandırdı.

08-04-2019
Yazar Hakkında
Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler