Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi belli oldu!
Merakla beklenen Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kanal D'nin iddialı yapımı Hizmetçiler için geri sayım başladı. Hizmetçiler, ilk bölümüyle ekranlarınızda olacak.

Kanal D'de yayınlanacak Hizmetçiler dizisinin çekimleri başlamış, fragmanları yayınlanmıştı fakat dizinin yayın tarihi açıklanmamıştı. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi belli oldu. Hizmetçiler dizisi 7 Mart Cumartesi akşamı saat 20:00'da ilk bölümüyle karşınızda olacak. Başrollerinde Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir gibi isimlerin olduğu Hizmetçiler konusu ve oyuncu kadrosuyla oldukça merak ediliyordu. Sıradışı bir konuya sahip Hizmetçiler artık cumartesi akşamlarının iddialı yapımlarından biri olmaya aday.

Hizmetçiler dikkat çekmeyi başardı

Fabrika Yapım'dan Öner Arslanel’in yapımcılığında hazırlanan projede tasarım imzası Ali Leskay'a ait. Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alpözgen isimlerinin kaleminden çıkan senaryo yönetmen Metin Balekoğlu tarafından ekrana yansıtılacak. Farklı konusuyla bilinen dram dizilerden ayrılacak gibi görünen Hizmetçiler dizisinde lüks mekanlarda ve lüks kostümlerle çekimler yapılıyor. Cennet Konakaları ismiyle var olan lüks sitedeki zengin yaşantıyı ve zenginlerin hizmetleri için orada bulunan hizmetçilerin hikayelerinin anlatılacağı yeni dizi Hizmetçiler şimdiden dikkat çekmeyi başardı. Birbirinden güzel ve yakışıklı oyuncuları kadrosunda toplamayı başaran Hizmetçiler dizi dünyasına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Cumartesi akşamlarının iddialı yapımı olmaya aday dizinin faragmanları yayınlanmış ve oldukça beğenilmişti.

Zenginlerin sırları bir bir açığa çıkacak

Kanal D'de 7 Mart cumartesi ilk bölümüyle ekrana gelecek Hizmetçiler dizisinde Deniz Baysal Yurtcu (Ela), Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer), Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras), Seçkin Özdemir (Yiğit)  Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet), Gamze Karaduman (Demet), Nilay Erdönmez (Gülseren), Neslihan Arslan (Neslihan), Gökhan Soylu (Selim), Hazal Benli (Aslı), Servet Pandur (Belkıs), Emre Akkuş (Armağan), Cansu Fırıncı (Yaşar), Özer Arslan (Osman) karakteriyle yer alacak. Başrol karakterlerinden olan Ela'nın Cennet Konakları'na gelmesiyle başlayan hikaye, Hacer, Atiye ve Çiçek isimlerindeki farklı evlerde çalışan hizmetçilerin hikayeleriyle birleşiyor ve Atahan'lar ailesi gibi diğer zengin ailelerin de sırları bir bir açığa çıkıyor. Dikkat çekici tanıtım fotoğrafları ve fragmanlarıyla dikkat çekmeyi başaran Hizmetçiler 7 Mart'ta ilk bölümüyle görücüye çıkıyor.

28-02-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar