John Wick 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?

John Wick 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?
Daha önce üç filmi yayınlanan John Wick serisinin 4. Filminin ne zaman vizyona gireceği sinema severler tarafından merakla bekleniyordu. Bu tarih sonunda belli oldu.

Sinema dünyasında bazı filmler var ki seyirci uzun zamanlar bu filmlerin vizyona gireceği günü bekliyor ve bugünü adeta iple çekiyor. Dünya sinemasına adını yazdıran filmlerin vizyona gireceği tarih sadece o ülkenin sinema severleri arasında değil tüm dünya seyircisi arasında merak uyandırıyor ve vizyon tarihi heyecanla ve merakla bekleniyor. Bu film serisinden biri olan John Wick serisi filmlerde bu tür filmlerden biri kendine has özel bir seyirci kitlesi olan ve ilk üç filmi gişe rekorları kıran serinin 4. Filmi de her zaman olduğu gibi tüm dünyada heyecanla bekleniyor. Ülkemizde de yoğun bir seveni olan serinin 4. Filminin vizyon tarihi merakla bekleniyor. Sinema severlerin büyük bir heyecanla vizyon tarihini beklediği filmin sinema severlerle buluşacağı tarih belli oldu. İlk filmi 2014 yılında vizyona giren seride Keanu Reeves başrolde yer alıyor.

Vizyon Tarihi Belli Oldu

John Wick serisi filmler ilk üç filmde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ilgiyle karşılandı ve ülkemizde de gişe hasılatı rekorları kırdı. Heyecan, bilimkurgu ve aksiyonu bir arada seyirciye sunan filmlerin ilki 2014 yılında yayınlandı ve ardından iki film daha çekildi ve bunlarda aynı başarıyı yakaladı. Uzun süredir merakla beklenen serinin 4. Filminin çekimlerinin başladığı ve hazırlıkların bittiği magazin basınında yer almaya başlamıştı. Sinema severlerin heyecanla beklediği filmin vizyon tarihi sonunda belli oldu. Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı serinin 4. Filmi olan John Wick: Chapter’in vizyon tarihi sonunda belli oldu. Gösterim tarihi daha önce bazı nedenlerden dolayı birkaç sefer ertelenen filmin vizyon tarihi 24 Mart 2023 olarak açıklandı.

John Wick: Chapter Konusu Ne?

Oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Shamier Anderson, Bill Skarsgard, Hiroyuki Sanada ve Donnie Yen gibi usta ve dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı John Wick: Chapter adlı film şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. Filmde John Wick emekli bir tetikçidir ve eşini kaybetmiştir. Onun için hayatta en değerli şey köpeğidir. Rus mafya çetesi John Wick’in köpeğini öldürüp Mustang’ini de çalınca her şey bir anda değişir. John Wick bunun üzerine sahalara geri döner ve köpeğinin intikamını almak için Rus mafyasıyla mücadeleye başlar.

11-08-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar