Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı!
Med Yapım'ın duygu yüklü dizisi Kadın çok yakında seyircisiyle buluşacak. 3.sezonu ve yeni bölümleriyle Fox TV ekranlarında yayınlanacak diziden ilk fragman geldi!

Başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Şerif Erol gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi Kadın geçtiğimiz mayıs sonu nefes kesen bir sezon finaliyle ekranlara ara verdi. 2 sezondur Fox TV'de yayınlanan ve 64 bölümü geride bırakan dizi çok yakında yeni sezonuyla seyirci karşısına çıkacak. Dizinin yeni sezon fragmanı ise izleyenleri şaşırttı. Kadın dizisi 3.sezon fragmanında neler oluyor?

Dizinin başkarakteri Bahar kalabalık bir salonda sahneye çıkıyor. Salondaki davetliler arasında Bahar'ın çocukları Nisan ve Doruk, manevi babası Enver ve en yakın arkadaşı Ceyda olup annesi Hatice'nin olmaması dikkat çekiyor. Bu durumda sezon finalindeki kaza sahnesinde ölen kişinin Hatice olması ve Bennu Yıldırımlar'ın diziden ayrılması ihtimaller arasında.

Öte yandan Bahar, dizi kadrosuna yeni eklenen başarılı oyuncu Hümeyra'ya bakıp benim için çok özel biri diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor, "Merhaba, ben Bahar Çeşmeli. Buraya çok uzun bir yoldan geldim. Hayatımda ilk defa bana biri hikayemi anlatmam gerektiğini söylediğinde çok şaşırmıştım. Çünkü anlatacak bir hikayem yoktu ama o biri bana gülümsedi ve dediki; Ben başardım demek için değil, siz de başarabilirsiniz demek için çıkıp hikayeni anlatacaksın. Ben çocuklarımla girdiğim her savaşı kazandım. Çünkü ben bir kadınım, savaşırsam mutlaka kazanırım.''

Yürek kabartan bu sözlerin ardından fragman seyircilerin alkışlarıyla sonlanıyor. 

İŞTE KADIN DİZİSİ YENİ SEZON 65.BÖLÜM FRAGMANI

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanan korkunç kaza ise kimi, nasıl etkileyecektir? Arif, Bahar, Sarp ve Hatice. Kazanın hayatına mal olacağı isim kim?

Kadın çok yakında yeni sezonuyla Fox TV ekranlarında!

10-09-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler