Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm İzle!

Kanunsuz Topraklar 13.  Bölüm İzle!
Maden Mahallesi’nde yaşadığı şokun acısını çıkarmak isteyen Ali Gelik, Celal ve Fatma Ana’ya eziyet ederken Gülfem, Ali Gelik’in karşısına dikilir.

Maden işçileriyle maden sahipleri arasındaki çekişmeyi ekrana getiren Kanunsuz Topraklar 13. Bölümü 29 Aralık Çarşamba akşamı Fox Tv ekranalrında izleyicisiyle buluşuyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran Kanunsuz Topraklar 13. Yeni bölümünde Malik Paşazade teslim olurken Gülfem, olayı haber vermek için Davut'a koşar ancak gördüğü manzara karşısında neye uğradığını anlamaz. Maden Mahallesi’nde yaşadığı şokun acısını çıkarmak isteyen Ali Gelik, Celal ve Fatma Ana’ya eziyet ederken Gülfem, Ali Gelik’in karşısına dikilir. Bolu'ya giden Ali Gelik'in acı dolu çocukluğu ortaya çıkar. Madenin başına geçen Gülfem’i istemeyen madencilerin tepkisini Davut önlemeye çalışır. Paşazade Madenciliği haince ele geçirmeye çalışan Ali Gelik’e fırsat vermek istemeyen Davut ve Gülfem'in omuz omuza verdiği mücadelenin yer aldığı Kanunsuz Topraklar 13. Bölümüne buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylar

Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm İzle!

Zonguldak maden ocağında zor şartlarda çalışan maden işçileri ile zalim maden sahibi arasındaki hak arama mücadelesini ekrana getiren Fox Tv dizisi Kanunsuz Topraklar’da Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili ve Kaan Taşaner’in başrollerini paylaşırken 1930’lu yılların emek direnişçileri olan madencilerin çilesini anlatan dizide ayrıca Murat Dalbatan, Serdem Paçal ve Eylül Su gibi oyuncular da rol alıyor. 

Kanunsuz Topraklar son bölüm tek parça ful izle!

Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisi çarşamba akşamları ileyiciyle buluşmaya devam ediyor. Halk kahramanı Davut’un ve ona destek veren gülfem'in isyanını anlatan Kanunsuz Topraklar 13. son bölümünde Malik Paşazade'nin jandarmaya teslim olmasıyla Paşazade MAdencilik içinzor günler başlamıştır. Olanları anlatmak için Davut’a koşan Gülfem, gördüğü manzara karşısında şoka girerken Maden Mahallesi’nde yaşadığı hezimeti unutamayan Ali gelik kuyruk acısını Celal ve Fatma Ana’ya eziyet ederek çıkartmaya çalışır. 

Sen annesinin bile sevmediği bir evlatsın!

Ali Gelik’in karşısına dikilen gülfem, ‘Sen annesinin bile sevmediği bir evlatsın!" diyerek Ali Gelik'e okkalı bir tokat atar. Yediği tokatı kaldıramayan Ali Gelik, soluğu Bolu’da annesinin yanında alır. Annesini geçmişini anlatması için zorlayan Ali Gelik öğrendikleri karşısında nasıl bir tepki verecek? Acılarla geçen çocukluğu ortaya çıkan Ali gelik, verdiği yüzleşme kararına uyabilecek mi? 

Maden'in başına Gülfem geçiyor

Malik Bey’in tutuklanmasıyla madenin başına geçen Gülfem’e madenciler tepki gösterir. Davut hem Gülfem'e hem de madene sahip çıkarken Paşazade Madenciliğin zor günler yaşamasını fırsata çevirmek isteyen Ali Gelik’e karşı madenciler tarafından omuz omuza savaş başlamıştır. 1939 yılında Zonguldak’ta kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat süren Davut'un madenin çökmessiyle halk kahramanına dönüşmesini anlatan Kanunsuz Topraklar 13. Bölüm yeni bölümü 29 Aralık Çarşamba saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında. Keyifli seyirler.

29-12-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar