Kimse Bilmez Hakan (Cenk Torun) kimdir?

Kimse Bilmez Hakan (Cenk Torun) kimdir?
Tarih: 2019-06-12
Atv'nin yeni dizisi Kimse Bilmez ilk bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin kötü karakterlerinden Hakan kimdir? Detaylar haberimizde...

Atv’de yayınlanmaya başlanan Kimse Bilmez dizisi herkese sürpriz oldu. Dizi aylar önce Ali ve Sevda ismiyle biliniyordu. Dizinin yayın öncesi ismini değiştirmesi oldukça ilginç. Dizide oldukça önemli bir karakter olan Kimse Bilmez Hakan kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm bu merak edilen konuları canlitv izleyicileri için derledik.  

Kimse Bilmez Hakan kimdir?

Bazı dizileri başarılı yapan dizinin kötü karakterleridir. O kadar ki diziyi alır götürür. Seyirci kötü karakter ne yapacak, yine başaracak mı diye meraktan diziyi izler. Bu yüzden sizi eleştirmenleri iyi karakteri ortay çıkarak ve diziyi dizi yapan karakterin kötü karakter olduğunu söylerler. Kimse Bilmez dizisinin Hakan karakteri de potansiyel olarak oldukça kötü bir karakter. Görünen o ki dizide kötü düşünceleri barındıran adamlardan biri olacak. Tam olarak bir sıkıntı olabilir. Kendisinden nefret ettirse de vazgeçilemezdir.

Kimse Bilmez Cenk Torun kimdir?

Hakan karakterini Cenk Torun canlandırmaktadır. 24 Mart 1974 Ankara doğumlu olan başarılı oyuncu Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunudur. Güzel sanatçı Nurtan Torun’un oğlu olan Cenk Torun televizyon hayatına Yıldız Tilbe’nin Delikanlım klibinde rol alarak adım attı. Kanal D ve Show Tv’de yayınlanan önemli televizyon dizilerimizden kabul edilen Çılgın Bediş dizisinde canlandırdığı Oktay karakteri ile o dönemin gençleri arasında unutulmazlar arasına girdi. Cenk Torun’un televizyonlarda damga vurduğu diğer bir karakter de TRT 1’in Adını Sen Koy adlı günlük dizisinde Oğuz karakteri ile yeniden doğuş gerçekleştirdi. Nevin Ursavaş ile evli olan Cenk Torun mutlu evliliğinden yaşında Şan adında bir oğlu vardır. Sanatçı, restoran işletmeciliğinin yanında turizm danışmanlığı da yapmaktadır.

Kimse Bilmez Hakan (Cenk Torun) hangi dizilerde rol aldı?

Çılgın Bediş, Benim İçin Ağlama, Aynalı Tahir, Barbunya Nuri, Melekler Adası, Büyük Günahlar, Arka Sokaklar, Gemilerde Talim Var, Hırçın Kız

Kimse Bilmez konusu nedir?

Ali elektronik uzmanıdır. Ali işinden dolayı eşini ve çocuğunu kaybeder ve bu durumdan kendini sorumlu tutar. Yeni hayat kurabilme gayreti olmasa da kader onu Sevda ile tanıştırır. Ali ile Sevda hikâyesi böyle başlar.

Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Etiketler
Yorumlar