Kimsesizler Dizisinin Adı Değişti!

Kimsesizler Dizisinin Adı Değişti!
Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan Dram ağırlıklı dizi Kimsesizler’in adı değişirken diziye yeni bir de oyuncu dahil oldu. İşte detaylar!

Yeni yayın dönemi hızla yaklaşıyor. Günler bir bir tükenirken yeni projelerde hazırlıklarını hızlandırmaya başladılar. Yeni yayın döneminde reyting yarışlarının kıran kırana geçeceği beklenirken yeni yapımlarda bu yarışların içinde yer alabilmek ve ekrana erken veda etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşması beklenen ve Medyapım tarafından hazırlıkları süren dram dizisi Kimsesizlerde bu yapımlardan biri. Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu ve senaryosu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars tarafından kaleme alınan Kimsesizler dizisi alınan son dakika kararıyla ismini değiştirdi. Oyuncu kadrosunda Beren Gökyıldız, Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özbek ve Kübra Süzgün’ün yer aldığı dizinin adı Yarın Annen Olmayacak olarak değiştirilirken diziye son dakika da bir de yeni oyuncu dahil oldu. İşte detaylar!

Kimsesizler Gitti Yarın Annen Olmayacak Geldi!

Medyapım tarafından Fox Tv için hazırlıkları tüm hızıyla süren eski adı Kimsesizler olan ve yeni adı Yarın Annen Olmayacak olarak değiştirilen dram ağırlıklı dizi yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Medyapım tarafından alınan bir kararla adı değişen ve Yarın Annen Olmayacak olarak yayına hazırlanmaya başlayan diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Dizinin kadrosuna Betül Öğretmen karakteriyle katılan Damla Cercisoğlu diziye katıldığını “yıllar boyunca sosyal medyadan hep aynı soruyla karşılaştım. Sizi tekrar ekranlarda görmeyecek miyiz? Ben de hep aynı cevabı verdim. Her şey olması gereken zamanda olur. Demek zamanı gelmiş. Yine yeni yeniden Medyapım’ın çok keyifli bir projesiyle şahane bir hikayenin parçası oluyorum. Sezonda ekranda buluşmak üzere” ifadeleriyle duyurdu.

Damla Cercisoğlu Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel ve başarılı oyuncu Damla Cercisoğlu aslen Diyarbakırlıdır. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk yapmaya karar veren ve bu yönde eğitimler alan Damla Cersisoğlu ilk olarak 1995 yılında kamera karşısına geçmiştir. Bu tarihten sonra pek çok yapımda rol alan oyuncunun özellikle rol aldığı yapımlar şunlardır.

-       Fırtınalar

-       Dadı

-       Tatlı Hayat

-       Mühürlü Güller

-       Sınırlı Aşk

-       Bütün Çocuklarım

-       Kızlar Yurdu

-       Senden Başka

-       Son İstasyon

-       Türk  Malı

-       Babam İçin

-       Çanakkale

24-07-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar