Ramo yeni sezon için İstanbul'da sete çıktı! İşte setten ilk görüntüler!

Ramo yeni sezon için İstanbul'da sete çıktı! İşte setten ilk görüntüler!
Ramo, geçen sezonun en iddialı dizilerinden biriydi. Adana'da çekilen dizinin seti İstanbul'a taşındı. Yeni sezon çekimleri başlayan diziden ilk görüntüler de geldi!

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerde olduğu Ramo dizisi yeni sezona birçok değişiklikle girmeye hazırlanıyor. Oyuncu kadrosu, çekim mekanı ve senaryosunda birçok değişikliğin olduğu Ramo, yeni sezonda da iddialı. Ramo dizisi yeni sezon bölümlerinin çekimlerine başladı. Setin ilk gününden başrol oyuncuları Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım'ın çok özel fotoğrafları ise sosyal medyda kısa sürede dikkat çekti. Setten ilk görüntüler Ramo'yu bekleyenleri daha da heyecanlandırdı.

Ramo yeni sezon çekimlerine hızlı başladı

Show Tv'nin en iddialı yapımlarından biri olan Ramo dizisi, geçen sezon yakaladığı başarıyı sürdürmek istiyor. İlk sezonu Adana'da çekilen Ramo bu sezon çekimlere İstanbul'da devam edecek. Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un olduğu Ramo dizisinin senaryosu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan'ın kaleminden çıkıyor. Yeni sezonda birçok sürprizle seyirci karşısına çıkacak Ramo dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel gibi oyuncuların performanslarını sergilediği Ramo artık İstanbul sokaklarında hikayesine devam edecek.

Ramo'nun yeni bölüm çekimleri İstanbul'da yapılıyor

İstanbul'da hak arama mücadelesine devam edecek Ramo, çok özel bir hikaye ve kurguyla yeni sezona başlıyor. BKM yapımı olan Ramo'da aşk, intikam, aile ilişkileri, adalet ve dostluk gibi birçok farklı duyguyu bir araya geliyor. Murat Yıldırım'ın canlandırdığı Ramo karakteri aşkı, ailesi ve düşmanları arasında var olma mücadelesi veriyor. 11 bölüm yayınlanan Ramo dizisinde efendisine başkaldıran bir karakteri canlandıran Murat Yıldırım setin ilk gününde oldukça enerjik görünüyor. Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım çekimleri başlayan Ramo setinde  çalışırken fotoğraflara yansıyor. Yeni sezona oldukça moralli başlanıldığı anlaşılan fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ramo Show Tv ekranlarından seyirciyle buluşuyor. BKM, Ramo'nun koronavirüs salgını sebebiyle ara verdiği çekimlerine Temmuz ayında başlayacağını duyurmuştu. Ramo yeni bölüm çekimleri için 24 Temmuz'da sete çıktı.

25-07-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar