Kuş Uçuşu Dizisine 3 Sürpriz Konuk

Kuş Uçuşu Dizisine 3 Sürpriz Konuk
Netflix’te ilk sezonu yayınlanan ve seyircinin beğendiği dizilerden Kuş Uçuşu dizisinin 2. Ve 3. Sezonu peş peşe çekilecek. Dizi kadrosunu sürpriz isimlerle güçlendiriyor.

İnternet yayın platformu Netflix için hazırlanan ev Ay Yapım tarafından projelendirilen Kuş Uçuşu dizisi başladığı günlerde oldukça ses getirmiş ve dizi seyirciden ve sektörün önde gelenlerinden tam not almayı başarmıştı. Dizinin ilk sezonun ardından internet yayın platformu dizinin yeni sezonları için onay verdi ve yapım şirketi Ay Yapım’da dizinin çekimleri için hazırlıklara başladı. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin 2. Ve 3. Sezonun peş peşe çekileceği ve yeni bölümlerin 2023 yılında yayınlanmaya başlayacağı haberleri seyirciyi oldukça mutlu ederken dizinin birbirinden ünlü oyuncu kadrosuna ise yapım şirketi tarafından yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Başarılı ve sevilen dizinin yeni sezonunda rol alması için üç sürpriz oyuncuyla anlaşmaya varıldığı haberleri sektörün gündeminde yer alırken seyirci de dizinin yeni bölümlerini heyecanla beklemeye başladı

Üç Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Ay Yapım tarafından hazırlıkları süren ve 2. Ve 3. Sezonun peş peşe çekileceği Kuş Uçuşu dizisinin oyuncu kadrosuna üç yeni ve sürpriz isim dahil oldu. Kadrosunda Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol, İrem Sak ve Defne Kayalar’ın yer aldığı Kuş Uçuşu Dizisinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncular, Tilbe Saran, Arif Pişkin ve Burak Sergen dahil oldu. Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Tilbe Saran’ın Zerrin karakteriyle dizinin hikayesinde yer alacak. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizinin yeni bölümlerinin 2023 yılında seyirciyle buluşması bekleniyor.

Kuş Uçuşu Konusu ve Oyuncuları

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı Kuş Uçuşu Dizisi, televizyon dünyasındaki kuşak çatışmasını konu alıyor. Dizi, eski ve geleneksel bir sunucu ile yükselmek için her şeyi mübah sayan yeni kuşak bir gencin çatışmasını ve aralarındaki rekabeti konu alıyor. Dizide Birce Akalay eski nesil sunucuyu temsil ederken Miray Daner ise yeni nesil ve her şeyi mübah gören yeni nesli temsil ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise, İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Miray Daner, İrem Sak, Defne Kayalar, Şifanur Gül, Merve Hazer, Zafer Ergin, Muhammet Uzuner, Özgür Daniel, Tilbe saran, Burak sergen ve Arif Pişkin rol alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturuyor.

20-11-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar