Kuzey Yıldızı dizisinin final tarihi değişti

Kuzey Yıldızı dizisinin final tarihi değişti
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final tarihi değişti. Evlerinize Karadeniz esintisi getiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman final yapacak?

Ekranların eğlenceli dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk için final kararı alınmıştı. Show Tv'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın final tarihi değişti. Ordu'da çekilen sevilen dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 60. Bölümde final yapacağı iddia edilmişti. Fakat geçen hafta Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm ekrana geldi. Show Tv'de yayınlanan dizi Cumartesi akşamları seyirciyle buluşuyor. Yeni bölümü 7 Mayıs Cumartesi yayınlacak Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın bu kez 64. Bölümde final yapacağı konuşuluyor. Dizinin finalinin 67 veya 68. Bölümde yapılacağı da iddialar arasındaydı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman final yapacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi son alınan karara göre 64. Bölümde sona erecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm 7 Mayıs'ta seyirciyle buluşacak. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 64. Bölümü ise Ramazan Bayramı'na denk geliyor. Dizi hakkında ortaya atılan final iddiaları doğruysa Kuzey Yıldızı İlk Aşk 64. Bölümde yani 14 Mayıs'ta final yapacak. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin başrolde olduğu komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken diziler arasındaydı. Ordu'da çekilen dizinin mekanları ve çekilen sahneler evlerinize Karadeniz esintisi getiriyordu. Kuzey ve Yıldız'ın aşkı ise bazen ağlattı bazen çok güldürdü.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk ekrana veda ediyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final kararı alması izleyicileri üzmüştü. Son bölümleriyle ekrana veda edecek Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Yıldız ve Kuzey birbirlerine kavuşmuş ve Güney adını verdikleri bir bebekleri olmuştu. Eğlenceli bir hikaye eşliğinde devam eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta Kuzey'in kızlarını, oğlu Güney'i ve biricik aşkı Yıldız'ı korumak için elinden geleni yapsa da sorunlar peşini bırakmıyor. Cezmi Baskın, Hüseyin Soysalan, Ferda Kaynar, Uğur Demirpehlivan gibi usta oyuncuların yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta genç oyuncuların performansı da seyirciden tam not almıştı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son alınan karara göre 64. Bölümde ekrana veda edecek. Final tarihinin öne çekilme nedeni ise bilinmiyor.

04-05-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar