La Casa de Papel 4. sezon başlıyor! La Casa de Papel izleme rehberi burada

La Casa de Papel 4. sezon başlıyor! La Casa de Papel izleme rehberi burada
La Casa de Papel 4. sezon onayı aldı. İspanyol draması La Casa de Papel'in 4. sezon tarihi yayınlanan bir teaser ile duyuruldu.

La Casa de Papel, dördüncü sezonuyla geri dönüyor. Sona erdiği düşünülen La Casa de Papel, hakları Netflix tarafından satın alındıktan sonra sürpriz bir şekilde üçüncü sezonuyla izleyicilerle buluşmuştu. Platformun en çok izlenen yapımları arasında bulunan La Casa de Papel için tarih duyurusu yapıldı. Yapılan tarih duyurusu serinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. Dizinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? La Casa de Papel dördüncü sezon ile ilgili bilgiler. Yazının devamının geçen sezondan spoiler içerdiğini baştan belirtelim.

La Casa de Papel 4. sezon yayın tarihi ne zaman?

Yaz aylarında üçüncü sezonu yayınlanan La Casa de Papel, çok geçmeden dördüncü sezon onayı da aldı. Herkes yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak etmeye başlamıştı. Netflix, yeni sezon tarih duyurusunu teaser bir video ile duyurdu. La Casa de Papel dördüncü sezon bölümleri 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix'te olacak. 

La Casa de Papel'de geçen sezon neler yaşanmıştı?

İlk soygun başarıyla sonuçlanmış ve kendini feda eden Berlin dışındaki tüm ekip üyeleri İspanya'dan kaçmayı başarmıştır. Her şeyden uzakta yeni bir hayata başlayan ekip sonrasında yeni bir soyguna girişirler. İlk soygunu tamamlayan ekibe yeni üyeler de dahil olmuştur. Profesörün yönlendirmeleriyle harekete eden ekip Darphaneye bir kez daha sızmayı başarır. Geçen sezonun son bölümünde oldukça zor duruma düşseler de darphaneyi polise bırakmaya niyetleri yoktur. Sezon herhangi bir yere bağlanmadan noktalanmıştı. Geçtiğimiz sezonun heyecanı yeni sezona taşınacak.

Raquel ve Nairobi yaşıyor mu?

La Casa de Papel'in üçüncü sezonu hayranlarını oldukça merakta bırakarak sona erdi. Sezon finali bölümünün sonlarında polisler tarafından vurulan Nairobi kanlar içinde kalmıştı. Raquel ise eski mesai ortağı Suarez tarafından yakalanmıştı. Bir el silah sesi duyulsa da, kafasına silah dayanan Raquel'in ölüp ölmediği net olarak görülmemişti. Sezon finalinin ardından bu iki karakterin ölüp ölmediği büyük merak konusu olmuştu. Tarih duyurusu yapılan teaserda siyah bir fonda tüm karakterleri görüyoruz. Bu karakterler arasında Nairobi ve Raquel de yer alıyor. Bu durum Nairobi ve Raquel'in yaşadığı şeklinde yorumlansa da bu iki karakterin ölüp ölmediği hala kesin olarak bilinmiyor. 

09-12-2019
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar