La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?
Netflix'in fenomen dizisi La Casa de Papel ne zaman başlayacak? 3. sezon bölümleri yayınlanacak dizi büyük bir merakla bekleniyor.

İspanyol yapımı Netflix dizisi La Casa de Papel, 3. sezonuyla sevenlerinin beğenisine sunulacak. Oldukça büyük bir rağbet gören La Casa de Papel'in yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte merakla beklenen La Casa de Papel'in yeni sezon tarihi.

La Casa de Papel, Türkiye için konuşmak gerekirse Netflix orijinal dizileri arasında en çok rağbet göreni olarak görünüyor. Oyuncu kadrosunda Ursula Corbero, Alba Flores, Alvaro Morte, Paco Tous, Pedro Alonso, Itziar Ituno, Miguel Herran ve Kiti Menvar'in yer aldığı La Casa de Papel, 3. sezon bölümleriyle 19 Temmuz Cuma günü Netflix'te yayınlanacak.

Soygun ekibine yeni isimler katılacak

Yeni sezonda daha önce beğeniyle izlenen isimlerin yanı sıra diziye yeni isimler de katıldı. Bildiğiniz gibi soyguna katılan karakterler şehir isimleri taşıyor. Yeni sezonda şehir ismi taşıyan 4 karakteri daha izleyeceğiz. Önceki sezonlarda soygunu önlemek için yoğun mesai harcayan bir polis olarak karşımıza çıkan Raquel Murillo, soygun ekibine dahil olacak ve Lizbon adıyla anılacak. Öte yandan dizide daha önce görmediğimiz Rodrigo de la Serna, Luko Peros ve Hovik Keuchkerian karakterleri de dizihe dahil olacak. Rodrigo de la Serna'yı Marsilya, Luka Peros'u Palermo, Hovik Keuchkerian'ı Bogota kod adlarıyla izleyeceğiz. 

La Casa de Papel'in 3. sezonunda neler yaşanacak

Soygunun ardından İspanya'dan kaçmayı başarırlar. Her şeyi arkalarında bırakmalarının ardından Rio ve Tokyo'nun yolları ayrılır. Rio'nun yakalanmasının ardından Tokyo, Profesör'ün yanına gider. Böylece ikili tüm ekibi yeniden bir araya getirir. Zengin olmuşlardır olmasına ancak bazı şeyler paradan daha önemlidir. Bu yüzden kendilerini ispat etmeye çalışırlar. 2. sezon finalinde öldüğüne neredeyse emin olduğumuz Berlin karakterinin yeni sezonda nasıl işleneceği büyük bir merak konusu. Kendisini üçüncü sezon fragmanında görmüştük. Ancak gördüğümüz anların Proföser ile Berlin arasındaki bir anı olma ihtimali hayli yüksek. Yeni sezonda izleyeceğimiz karakterler şunlar; Profesör, Tokyo, Rio, Denver, Monica, Helsinki, Berlin, Lizbon, Bogota, Marsilya, Palermo ve Stockholm. Yine büyük bir heyecanla takip edilecek olan La Casa de Papel'in üçüncü sezonunda aksiyon kaldığı yerden devam edecek. 

14-07-2019
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler