Lerzan Mutlu Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Vefatının Ardından Ağır Konuştu

Lerzan Mutlu Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Vefatının Ardından Ağır Konuştu
Şarkıcı Lerzan Mutlu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybetmesinin ardından bazı ünlüleri sert bir dille eleştirdi.

Geçtiğimiz gün koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden ve herkesi derin bir acıya boğan ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından pek çok ünlü isim taziyelerini ve mesajlarını iletti. Ünlü ismin kardeşi Alişan’ın hem cenaze öncesi ve hem de cenaze sırasında ve sonrasında yaşadığı derin ve büyük acının magazin basını ve sosyal medyada geniş yer bulduğu vefat olayı sonrası ne yazık ki zaman zaman da istenmeyen açıklama ve sözler sarf edildi. Bazı ünlü isimlerin taziye yerine tatile gitmesi ya da konsere çıkması gibi olayların sıklıkla yer aldığı magazin basınında bugün de ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı sert ve ağır açıklama yer aldı. Ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklamayla isim vermeden bu vefat olayından nemalanmaya çalışanları suçladı.

Lerzan Mutlu Topa Tuttu

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetmesi son iki gündür magazin basını ve ünlüler dünyasını oldukça meşgul ediyor. Ünlü ismin hayatını kaybetmesi dolayıyla pek çok isim taziyelerini sunarken bunlardan bazılarının bu vefat olayından nemalanmak istediklerini iddia eden şarkıcı Lerzan Mutlu sert bir açıklama yaptı. Lerzan Mutlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada isim vermeden ünlüleri suçladı. Lerzan Mutlu açıklamasında “bir ölünün üstünden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz!!! Tühhhh hepinize yazıklar olsun… Kahramanlık yapacağım diye sahte kahramanlar sizi. Evde de cenazede de görmedim sizi. Tatilini bile yarım bırakıp dönmeyen… Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi. Bari burada yapmayın. Bir susun millet acısını yaşasın.Harbi zavallısınız buradan bile reklam çıkarmak!!! Nasıl bir insansınız ya… Pess, yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın’dan Cevap Geldi

Lerzan Mutlu’nun bu ağır sözlerinin muhatabı olduğu iddia edilen isimlerden biri olan Demet Akalın’dan bu mesaj sonrası bir açıklama geldi. Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “iki gündür Alişan’layım bana değil tepki. Sabah mezarlıktaydım, kızının mandalinası babasının üstünde, toprağın üstünde” ifadelerini kullandı. Lerzan Mutlu’nun bu tepkisinin muhatabı olduğu iddia edilen isimlerden biri olan Seda Sayan ise konserlerini iptal ettiğini belirtmiş ve tatilde arkadaşlarıyla vakit geçirdiğini söylemişti. Bu sert tepkiye Seda Sayan’dan henüz bir cevap gelmedi.

24-07-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar