Maraşlı 11. Bölüm İzle

Maraşlı 11. Bölüm İzle
22 Mart Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 11. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 11. Bölüm İzle;  ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde çekimleri yapılan Maraşlı dizisinin 22 Mart Pazartesi akşamı 11. yeni bölümü yayınlanacak. Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı dizi henüz yayın hayatında çok yeni.Yayınlanmaya başladığı günden buyana reyting sıralamasında pazartesi günü dizileri ile rekabet halinde ve bu günün yıldızı olarak devam edeceğe benziyor. 

Bu akşam ekrana gelecek bölümde neler yaşanacağı herkes tarafından merak ediliyor. Siz de dizinin yeni bölümünü izlemek istiyorsanız bu sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Maraşlı dizisinin 11. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklamanız yeterli. Ayrıca Maraşlı dizisinin yeni bölüm özetine göz atmak için sayfayı aşağı kaydırın.

MARAŞLI SON BÖLÜM FUL HD İZLE

Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde İstanbulda çekilen ve başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı  Maraşlı 11. Bölüm ile bu akşam ATV ekranlarında izleyebilirsiniz. Birbirinden öenemli oyuncu ve prodüksiyon ekibi ile yoluna sağlam adımlar ile başlayan dizide 22 Mart Pazartesi 11. bölüm canlı ve full Hd kalitesinde izlemeniz mümkün. Dizinin son bölümünü izlemek için yukarıdaki linki kullanmayı unutmayın. 

Maraşlı'da bu akşam Mahur'un vurulması geceye damga vuruyor. MAraşlı'nın kendi elleriyle hastaneye taşıdığı Mahur'un kurşun yarası nedeniyle durumu ağırdır. MAhur'un babası ve kardeşleri Maraşlı'ya tepki gösterir. Evlatlarını koruyamadıklarını ve bunların onun yüzünden başlarına geldiğini söyleselerde durum apaçık bellidir. Sami cezasını çekmelidir. Maraşlı kolları sıvayıp artık olması gerektiği gibi Sami'yi kapana kıstıracaktır. Fakat Savaş Sami'nin yaşaması ve elindeki son kalan mallarında Maraşlı'nın eline geçmemesi için her yolu dener. 

Maraşlı'nın evini güpegündüz tarayarak ölümünü isteyen Sami'nin tek korunağı Savaş'tır. Diğer yandan Dilşah ve İlhan Ozan'ın ölüsünü ortadan kaldırır, cesedi birlikte ormana gömerler. İlhan'ın artık herşeye şahit olan Dilşah'dan kurtulması gerekir. Ondan boşanmak istediğini söyleyince Dilşah Ozan ile kendisini tehit eder. İlhan'da bu durumu kendi yöntemi ile çözecektir fakat bu yöntemden haberdar olan Necati, İlhan'a karşı ne yapacaktır? 

22-03-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler