Maraşlı 4. Bölüm İzle

Maraşlı 4. Bölüm İzle
1 Şubat Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı 4. Bölüm İzle; Dizisinin son bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 4. Bölüm İzle;  ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde çekimleri yapılan Maraşlı dizisinin 1 Şubat Pazartesi akşamı 4. yeni bölümü yayınlanacak. Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı dizi henüz yayın hayatında çok yeni. Henüz yayınlanmaya başlayalı 1 ay olan dizinin reyting sıralamasında pazartesi günü dizileri ile rekabet halinde ve bu günün yıldızı olarak devam edeceğe benziyor. 

Bu akşam ekrana gelecek bölümde neler yaşanacağı herkes tarafından merak ediliyor. Siz de Maraşlı dizisini izlemek istiyorsanız bu sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Maraşlı dizisinin 4. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklamanız yeterli. Ayrıca Maraşlı dizisinin yeni bölüm özetine göz atmak için sayfayı aşağı kaydırın.

MARAŞLI 4. BÖLÜM İZLE

Tims&B Production imzası ile Arda Sarıgün yönetmenliğinde İstanbulda çekilen ve başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı  Maraşlı 4. Bölüm ile bu akşam ATV ekranlarında izleyebilirsiniz. Birbirinden öenemli oyuncu ve prodüksiyon ekibi ile yoluna sağlam adımlar ile başlayan dizide 1 Şubat Pazartesi 4. bölüm canlı ve full Hd kalitesinde izlemeniz mümkün. Dizinin son bölümünü izlemek için yukarıdaki linki kullanmayı unutmayın. 

MARAŞLI 4. BÖLÜM ÖZETİ

Aziz Türel, Necati ve İlhan alevler içerisinde kalan o araştan sağ sağlimçıkmayı başarır. Necati bu kurtuluşun ardından yaşadıklarını asla unutmayacaktır. Maraşlı Mahur'u kaçıran onu ölüme sürüklemek isteyen Savaş'ı bulur. Bulur bulmasına ama Savaş'ın aklında öyle bir oyun vardır ki , Maraşlı'nın aklına babası ile ilgili çürütülmesi güç şüphe tohumları serper. Maraşlı Savaş'ın söylediklerini sindirmeye çalışırken Savaş Maraşlı'nın elinden kaçar kurtulur. 

Maraşlı'nın aklında artık Savaş'ın bahsettiği babasının ortağı olan Ömer vardır. Bu ömer'in kim olduğu ne olduğu neden öldüğünü düşünürken Mahur'un Maraşlı ile kalması Türel ailesinin hoş karşılamadığı bir durum haline gelir. Ailesine üstelikte bir düşmanı varken yaşadıkları karşısında musamma göstermeyerek MAraşlı'ya büyük bir trklifte bulunacak. Kızı Zeliş'inde hayatını etkileyecek bu teklif acaba nedir? Maraşlı teklifi kabul edecek mi? 

01-02-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler