Mucize Doktor 29. Bölüm İzle!

Mucize Doktor 29. Bölüm İzle!
Uzun bir aradan sonra sezona yeniden merhaba diyen Mucize Doktor 29. bölüm ile bu akşam Fox TV'de. Mucize Doktor son bölüm izlemek için detaylar haberimizde!

Mucize Doktor 29. Bölüm izle Fox TV ekranlarında her perşembe ekranlara gelen  Pastel Film imzalı Mucize Doktor yeni sezona bu akşam merhaba diyor.  Merakla beklenen ve Perşembe günlerinin ilk sırada yer alan dizisinde heyecan dorukta. Hastanenin gözbebeği  Ali bu kez tamda yüreği ve doktorluğu arasında kalınca tüm personeli düşürdüğü durumdan nasıl kurtaracak?  Hastanenin yaşayacağı bu kaos'un sorumlusu olarak Tanju bey kimi meshul tutacak?  Mucize Doktor 29. Bölüm tek  parça izlemek için yayın linkine aşağıdaki bağlantı butonundan ulaşabilirsiniz!

Mucize Doktor son bölüm full izle

Mucize Doktor 29. Bölümde Bu Hafta Neler Olacak?

Mucize Doktor 29. Bölüm İzle! Geçtiğimiz sezona ülkece geçirdiğimiz zor günler dolayısı ile erken veda eden Mucize Doktor dizisi 17 Eylül Perşembe günü yeni sezonuna bomba gibi kadrosu ve hikayeleri ile giriş yapıyor. Geçen sezonun son bölümü olan 28. Bölümde Nazlı ve yeni asistan Damla aynı hastanın kontrolünü üstlenince ortalık karışmış, Ali Vefa'nın babasının ortaya çıkması yıllardır ortada olmayan ve baba duygusunu yaşamadığı için bocalamaya uğratarak Ali Vefa ve Ferman'ın arasında ciddi sorunlara neden olmuştu. 

Bu akşam ekranlara gelecek Mucize Doktor yeni bölümünde ise hastanede geçen sıradan bir günde, hamile olan Kıvılcım ve Beliz arasında ipler gerilir. Hatta gerginlik kavga boyutuna ulaşır. Tanju bu duruma müdahale etmek isterken hastaneden ayrılan asistan cerrah Damla yerine gelen yeni asistanın geç kaldığını farkedince tüm sinirini ondan çıkartır. Yeni cerrahi asistanı Doruk ise kendini ifade etmeye çalışırken hastanede anlamsız bir ayaklanma başlar. 

Yaşanacak büyük felaketin habercisi kaos tüm hastaneyi birbirine katar. Hastanede çıkan yangından zarar gören hastalar ile acil dolup taşarken Ali Vefa'nın aklında tek bir soru vardır. Nazlı nerede? Yığılan hastaları bir kenarda bırakıp Nazlı'nın başına birşey gelmesi endişesi ile kargaşanın odağı olan ve panik yaşayan Ali Doktor Tanju'nun söylediği hiç bir şeyi dinlemez. 

Tabi yaşanan bu vurdumduymazlığın faturası yine Ali'ye kesilecektir. Tüm bunlar yaşanırken Nazlı yangından yaralanmadan kurtulabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası bu akşam saat 20:00'de Fox Tv kanalında. Mucize Doktor 29. son bölüm izlemek için detaylara haberimizin ayrıntılarından ulaşabilirsiniz. 

İyi Seyirler. . . 

17-09-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar