Mucize Doktor 59. Bölüm İzle

Mucize Doktor 59. Bölüm İzle
Mucize Doktor 59. Bölüm İzle; 22 Nisan Perşembe akşamı 59. Bölümüyle ekrana gelen Mucize doktor’un yayınlanan 59. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Mucize Doktor 59. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Hayal Köseoğlu, Murat Aygen, Sinem Ünsal ve Hakan Kurtaş’ın rol aldığı Mucize Doktor bu akşam 59. Bölümüyle saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. İkinci sezonunda oklan ve Perşembe akşamlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan Mucize Doktor uyarlama bir dizi olarak dizi dünyamızdaki yerini aldı. Herv perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen dizi kanalın en önemli yapımlarından biri ve gelecek sezon için yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belirlenmedi. Otizm sendromlu bir doktorun hastanede ve sosyal hayatta verdiği mücadeleyi konu alan Mucize Doktor her ne kadar ilk sezonundaki reytinglerden uzak olsa da bu sezonda yine en çok izlenen dizler arasında yer almayı başarıyor. Son bölümlerde iyice artan heyecanla daha da çok seyirciyi ekrana kilitleyen Mucize Doktor bu akşam saat 20.00’da Fox Tv’de.

Mucize Doktor Son Bölümde Neler Yaşandı?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor bu akşam yine yeni bölümüyle ekrana gelirken dizi yayınlanan son bölümde oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Hastaneye yeni gelen Doktor Muhsin ile Doktor Ali arasında yaşanan rekabet ve gerilim tüm hastaneye yayılırken herkes tarafını belirlemeye başladı. Bu arada iki doktor imkansız gibi görünen hastalıkları tedavi edebilmek için var güçleriyle çalışmaya da devam etti.

Mucize Doktor 59. Bölümde Neler Yaşanacak?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor bu akşam 59. Yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde hastanede yeni cerrahi bölüm şefi olan Doktor Muhsin otoritesini konuşturmaya ve herkesi hizaya sokmaya başlamıştır. Bu uygulama sonrasında acile gönderilen Nazlı ali ile birlikte olamayacakları için mutsuzdur. Doruk’un ise hastanedeki geleceği belirsizdir. Doktor Ali Vefa yeni baş asistan olarak Muhsin’le çalışmakta oldukça zorlanmaktadır. Ancak bu yoğunluk ve Muhsin’in baskılarından Ali’yi Doktor ferman korumaya başlar. Nazlı’nın ise doğum günü yaklaşmaktadır ve Ali ona güzel bir sürpriz hazırlama telaşındadır. Hastaneye gelen dahi derecesindeki bir hasta ise herkesin dikkatini çeker. Mucize doktor bu akşam saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

22-04-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar