Murat Boz çok konuşulacak yeni dizinin kadrosuna dahil oldu

Murat Boz çok konuşulacak yeni dizinin kadrosuna dahil oldu
Yeni sezona hazırlanan yeni dizilerin castları da oluşmaya başladı. Şarkıcı Murat Boz çok konuşulacak yeni dizinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncuları ile dikkat çeken yeni proje…

Bir yanda yeni başlayan yaz dizileri ile ekranlar şenlenirken yapım şirketleri yeni sezon için de kolları sıvadı. Birçok yeni yapım Eylül'de başlayan sezona yetişmek için hazırlanıyor. Son dönemin en çok izlenen projelerine imza atan OGM Pictures yeni sezona da iddialı girmek için adımlarını attı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre ünlü şarkıcı Murat Boz'un da kadrosunda olduğu yep yeni bir proje OGM imzasıyla ekrana gelecek. Şarkıcı Murat Boz daha önce Öldür Beni Sevgilim filmiyle oyunculuğa adım atmıştı. Seda Bakan'la başrolleri paylaştığı filmde Murat Boz'un oyunculuğu beğenilmişti.

Rıza Kocaoğlu ile Murat Boz aynı projede

Oyuncu Murat Boz yeni sezonda henüz adı belirlenmemiş OGM Pictures imzalı dizi projesi için el sıkıştı. Tv8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda oturan Boz yeni sezonda oyuncu olarak ekrana çıkacak. Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, Camdaki Kız gibi geçen sezonun en çok izlenen projeleri de OGM Pictures imzası taşıyor. Yeni sezon için yeni projeler hazırlayan OGM Pictures, Murat Boz, Rıza Kocaoğlu, Fırat Tanış, Serkan Altunorak isimleriyle anlaşma imzaladı. Bir birinden başarılı isimlerin yer alacağı yeni proje ise şimdiden merak edilmeye başlandı.

OGM Pictures'ten çok konuşulacak yeni dizi

OGM Pictures son dönemin en dikkat çeken yapım şirketlerinden. Özellikle Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan diziler iki sezondur en çok reyting alan yapımlar oldu. Yeni sezonda yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir kitabı olan Kral Kaybederse'den uyarlanan bir dizi daha geliyor. OGM farklı bir proje için de cast oluşturmaya başladı. Okul arkadaşı olan 3 kadının hikayesinin anlatılacağı yeni bir proje. Bu projede Sevgi karakterinin kansere yakalanması süreci çok farklı bir yöne taşıyacak. Dizinin senaryosu Nuran Evren Şit tarafından yazılıyor. Murat Boz'un da oyuncu olarak yer alacağı projenin yönetmeni ise Burcu Alptekin oldu.

22-06-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar