Oğuzhan Koç’un yeni projesi belli oldu!

Oğuzhan Koç’un yeni projesi belli oldu!
Oğuzhan Koç’un yeni projesi belli oldu! Ünlü oyuncu ve sanatçı Oğuzhan Koç, youteber olmaya hazırlanıyor. İşte youtube hesabı.

Ekranların sevilen ismi Oğuzhan Koç, yepyeni bir proje ile hayranlarının karşısında olacak. Geçtiğimiz günlerde oyuncu Demet Özdemir ile ilgili çıkan iddiaları yalanlayan Oğuzhan Koç, çok yakında yeni projesi ile hayranlarını sevindirecek. Peki oyuncu ve sanatçı Oğuzhan Koç'un yeni projesi ne? Oğuzhan Koç Instagram hesabı. Oğuzhan Koç şarkıları. İşte sanatçı Oğuzhan Koç ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntılar ve daha fazlası...

Instagram hesabından duyurduğu haber ile tüm hayranlarını heyecana saran Oğuzhan Koç, yepyeni bir proje ile geleceğinin müjdesini verdi. “Selam Youtube… Bundan sonra her hafta hem yeni şarkılarla, hem de eski şarkıların yeni versiyonlarıyla buradayım… 4 Aralık’ta ilk video yayında.” sözlerini kullanan sanatçı, bundan böyle bir YouTuber olarak karşımıza çıkacak.

Oğuzhan koç kimdir?

13 Mayıs 1985 yılında dünyaya gelen ünlü isim Oğuzhan Koç, Erzincan doğumludur. 1992 yılında yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesi ile birlikte Bursa'ya taşınan Oğuzahn Koç, eğitimini İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde devam ettirmektedir. 8 yaşından beri müzik eğitimi almaya devam eden Oğuzhan Koç, lise yıllarında da okul şenliklerinde konserler vermeye devam etmiştir. Lise yıllarında Eser Yenenler ile olan arkadaşlığına başlayan Oğuzhan Koç, 2007 yılında BKM atölyesine katılarak Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği Neşeli Hayat filminde rol alarak oyunculuğa adım atmıştır. Ardından Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli programda oynamaya başlayan Oğuzhan Koç herkes tarafından ünlenmeye başlamıştı. Programda oyunculuğun yanı sıra müzik yeteneğini de gösteren Oğuzhan Koç, çok geçmeden 2009 yılında Gülben Ergen ve Ferhat Geçer  ile birlikte müzik projelerinde yer almıştır. Daha sonra Star tv ekranlarında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile birlikte 3+1 programını sunmaya başladılar. Ardından Tv 8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı programı satın aldı ve 3 adam olarak devam etmeye başladılar. Çok Güzel Harekeler Bunlar adlı komedi programında Zeynep Koçak ile tanışan Oğuzhan Koç, 2015 yılında 8 senelik ilişkilerini bitirdiklerini duymuştuk. Son olarak 2016 yılında Tv 8 kanalında yayınlanan O Ses Çocuklar programında jüri üyeliğini üstlenmiştir. Günümüzde ise bir youtube kanalı açacağı haberlerini aldık.

01-12-2019
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı ve beş yılını bilişim sektörüne .. devamı.. mail
Yorumlar