Sadakatsiz 36. Bölüm İzle

Sadakatsiz 36. Bölüm İzle
Sadakatsiz 36. Bölüm İzle; 27 Ekim Çarşamba akşamı 36. Bölümüyle ekrana gelecek Sadakatsiz Dizisinin yayınlanan 36. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sadakatsiz 36. Bölüm İzle; Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş, Burak Sergen, Özge Özder, Yeliz Kuvancı ve Taro Emir Tekin’in rol aldığı Sadakatsiz bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Geçen sezon başlayan ve yabancı bir diziden uyarlama olarak ekranlara gelen Sadakatsiz geçen sezon gösterdiği başarıyı bu sezonda devam ettirmeyi başarıyor. Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen yapımlarından olan Sadakatsiz bu sezona yeni oyuncularla başlarken hikaye de bu oyuncular üzerine yeniden kurgulanmış durumda. Özellikle diziye katılan ve Aras karakteri ile Derin ve Asya karakterleri arasında gelişen ilişkiler ve Volkan’ın bu duruma müdahil olması diziye yeni bir soluk ve heyecan getrmiş durumda. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz bu akşam saat 20.00’da 36. Yeni bölümüyle yayınlanıyor.

Sadakatsiz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Med Yapım tarafından hazırlanan Sadakatsiz bu sezonda yine heyecanlı bir hikayeyle seyirci karşısına çıkıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Aras yavaş yavaş kendine gelmeye ve kendisiyle ilgili yeni şeyler hatırlamaya başlamıştır. Bu arada Derin ile Aras arasında neler olduğu merak edilirken Derin’in yürüdüğünü öğrenen Melih bunu söyleyip söylememekte kararsızdır. Asya ise Aras’la yakından ilgilenmektedir.

Sadakatsiz 36. Bölümde Neler Yaşanacak?

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları seyirciyle buluşan Sadakatsiz her hafta heyecanla takip edilen dizilerden biri. Dizinin bu akşam yayınlanacak 36. Bölümünde Volkan’ın yine Asya kıskançlığı üst noktaya çıkar. Asya, Aras’ın kendisine olan duygularını açıklaması ve Asya’yı öpmesi ile allak bullak olmuştur. Asya, Aras’a karşı ne tepki vereceğini ve neler olacağını bilmemektedir. Volkan ise Aras ile olan duygularının esiri olmuş durumadır. Aras’a olan kıskançlığı artık dizginlenemez noktadadır. Asya ise Aras’a karşı ne diyeceğini ve hissedeceğini bilmemektedir ve vereceği karar yeni bir mücadelenin de başlangıcı olacak gibi görünmektedir. Bu arada Derin ise Aras ve Asya arasında yaşananları yakından takip etmektedir. Volkan ise Asya kıskançlığından dolayı Asya ile kavga eder ve Aras, Asya’yı fena pataklar ve onu Asya’dan uzak durması konusunda uyarır. Bu Volkan’ın başına ilk kez gelmektedir. Sadakatsiz bu akşam 36. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D’de.

27-10-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar