Sadakatsiz 4. Bölüm İzle!

Sadakatsiz 4. Bölüm İzle!
Asya Volkan'ı affedecek mi? Sadakatsiz 4. Bölüm İzle, 28 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan Sadakatsiz son bölüm izlemek için yayın linkimiz haberimizde!

 Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile bu akşam oynayacak. Med Yapım ve Mednova Yapımın ortak imzalı projesine Kanal D ev sahipliği yapıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen yer alırken yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt yer alıyor. reyting sıralamasından da anlaşılacağı üzere büyük ses getiren ve sıralamalarda ilk üçte yer alan dizinin bu akşam ki bölümde DErin bebeğinden vazgeçebilecek mi? İlişkilerini kurtarmakta ki tek sorunun bebek olduğunu düşünen Asya, ihaneti kabullenebilecek mi? Sadakatsiz 4. Bölüm İzlemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLACAK? (28 EKİM SALI )

Sadakatsiz 4. Bölüm İzle! Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümleri ile fazla ses getiren Sadakatsiz dizisinde Asya Volkan'ın kendisini kim ile aldattığından emin olmuş, artık emin adımlarla hareket etmeye karar vermişti. Üstelik kendisini aldatanın bir tek Volkan olmadığını yıllardır kardeşim dediği arkadaşlarının da onu sırtından bıçakladığını öğrenmişti. en yakın arkadaşı ise 3 aydır birlikte olduklarını dile getirmiş ancak Derin Asya'nın kalbini parçalaya parçalaya 2 yıldır birlikte olduklarını söylemişti. 

Bu akşam yayınlanacak Sadakatsiz yeni bölümde ise, Asya farklı bir taktik denemeye karar verir. Volkan'ı bir anda terketmek ve oğlu'nun gözünde hiç durumuna düşmemesi için avukatı ile palnlı şekilde hareket eder. Volkan'a onu aldattığını düşündüğünü bunun için özür dilediğini pişman olduğunu dile getirir. Diğer tarafta Mertten Asya'yı kıskanan Bahar Derin'i uyandırmaya çalışır. 

Asya'nın böyle sessiz kalmasının tek sebebi zamanı geldiğinde ikisiniden de intikam alacağını, hatta belki Volkan'ı bile Derin'i kaybedebileceğini söyleyerek onu harekete geçirmek ve ilişkilerin hareketini arttırmak ister. Böylelikle kocasının ilgisi kendisine geri döneceğini düşünür. 

Asya ise sessiz sakin, oğlunun bile olanlardan haberinin olduğunu bilmeden evdeki Volkan ile tüm resimlerini toplayıp, hayal kırıklıkları ile birlikte ateşe atıp sonsuzluğa uğurlar. 

Heyecan dolu sahnelerin bizi beklediği Sadakatsiz 4. bölüm izlemek için bağlantı detayları ve haberin ayrıntıları makalemizde!

 

28-10-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar