Sefirin Kızı Dizisinden Bir Ayrılık Haberi Daha! Bülent Şakrak Diziye Veda Etti!

Sefirin Kızı Dizisinden Bir Ayrılık Haberi Daha! Bülent Şakrak Diziye Veda Etti!
Star Tv’nin pazartesi akşamları ekrana gelen sevilen dizisi Sefirin Kızı’ndan bir ayrılık haberi daha geldi. Dizide Kahraman Boz karakterini canlandıran Bülent Şakrak ayrıldı.

Star Tv ekranlarında iki sezondur yayınlanan ve ilk sezonunda seyirci tarafından heyecanla ve merakla takip edilen ancak bu sezonun başından beri reytinglerinde büyük düşüşler yaşayan ve her geçen gün kan kaybetmeye devam eden Sefirin Kızı dizisinde bunlara ilave olarak oyuncu kayıpları da devam ediyor. İlk başladığı oyuncu kadrosundan bu sezon dört önemli ismi kaybeden dizinin gelecek bölümlerde ne yapacağı ve nasıl ilerleyeceği merakla bekleniyor. Kulislerde yakın zamanda final yapacağı söylentileri dolaşmaya başlayan diziden son olarak dizinin 12. Bölümünde kadroya katılan ünlü oyuncu Bülent Şakrak ayrıldı. Dizide kahraman boz karakterine hayat veren ünlü ismin diziye veda etmesi dizinin final söylentilerini bir kez daha gündeme getirdi.

Kahraman Boz (Bülent Şakrak) Sefirin Kızı’na Veda Etti!

Star Tv ekranlarında ikinci sezonunda olan ve pazartesi akşamları seyirciyle buluşan Sefirin Kızı’ndan bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin 12. Bölümünde kadroysa dahil olan ve Kahraman boz karakterini canlandıran ünlü oyuncu Bülent şakrak son yayınlanan bölümde diziye veda etti. Bu vedayla birlikte dizinin bu sezon ayrılan oyuncu sayısı ana kadrosundan dört kişi oldu. Önce Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu, Zerrin Sümer ve son olarak dün yayınlanan bölümde Bülent Şakrak diziyle yollarını ayırdı. Kahraman Boz karakteriyle seyirci tarafından sevilen Bülent Şakrak sosyal medya hesabından ayrılığıyla ilgili bir sosyal medya mesajı yayınladı. Bülent şakrak “Sefirin Kızı tayfasına inceden bir duyurudur. Bugün veda günü, akşama bu işi finale götürüyoruz Kahraman Boz açısından. Şahane bir yolculuk ve eşsiz bir deneyimdi. Özellikle yolu çiçeklendiren siz seyircilere binlerce teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bülent Şakrak Kimdir?

Başarılı ve usta oyuncu Bülent şakrak 26 ağustos 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk yapmaya karar veren Bülent şakrak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuk kariyerinde ilerlemeye devam eden Bülent şakrak pek çok film ve dizi de rol almıştır. Bunlardan bazıları şunlardır. Sefirin Kızı, Dudullu Postası, Hangimiz Sevmedik, Ayrılsak da Beraberiz, Kurtlar Vadisi Pusu, Acı Kiraz, Son Mektup, Çilek, Ay Büyürken Uyuyamam, Eyvah Eyvah, Kutsal Damacana 2: İtmen, Sır Çocukları, Halk Çocuğu.

16-02-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar