Sefirin Kızı dizisine konuk oyuncu olarak iki bomba isim katılıyor!

Sefirin Kızı dizisine konuk oyuncu olarak iki bomba isim katılıyor!
Star TV ekranlarının yeni dizisi Sefirin Kızı kısa bir süre önce başlayan ekran macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen diziye iki yeni oyuncu katıldı!

Başrollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu, Gonca Cilasun ve Erdal Küçükkömürcü gibi başarılı isimlerin yer aldığı Sefirin Kızı dizisi etkileyici hikayesiyle seyircinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu dizinin yapım şirketi O3 Medya iken senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem ikilisi kaleme alıyor. 5 bölümü geride bırakan Sefirin Kızı dizisi 6. haftasında konuk oyuncu olarak iki ünlü isimle anlaştı! Diziye katılacak oyuncuları ve karakterlerini yakından tanıyalım. 

MELİS BİRKAN VE ARAS AYDIN SEFİRİN KIZI DİZİSİNDE!

Son olarak Söz dizisinde oynayan başarılı oyuncu Melis Birkan kısa bir aradan sonra Sefirin Kızı dizisiyle anlaştı. Öte yandan yaz aylarında ATV ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinin başrol oyuncusu Aras Aydın ise diziye katılan bir diğer isim oldu. Diziye 27 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelecek 6.bölümünde katılan oyuncular Mali Şube'nin göz bebeği iki polisi canlandıracak. Melis Birkan başkomiser Canan rolünü üstlenirken Aras Aydın ise komiser Turgut olarak Sefirin Kızı dizisindeki yerini alacak. 

SEFİRİN KIZI 6.BÖLÜM RESMİ ÖZETİ

Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.

Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.

Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.

Nare ise bir yandan yaşadığı saldırının travmasıyla savaşırken bir yandan kendini Sadıçların yokluğunda onlara yardım etmeye adar. Çünkü o sevdiklerinin suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanmaktadır.

26-01-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar