Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı

Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı
Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı. Şeyma Subaşı, pahalı eşyalarını satarak paraya çevirdiği iddialarını yalanladı.

Acun Ilıcalı ile olan ilişkisini bitirdikten sonra Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda ayrılık kararını açıklamıştı. Mısırlı sevgilisinin de zengin bir iş adamı olduğunu bilinen Şeyma Subaşı, ilişkisini bitirdikten sonra para kazanmak için pahalı eşyalarını sattığı iddia edildi. Sosyal medyada yayılan bu iddianın ardından Şeyma Subaşı'ndan açıklama gecikmedi. İşte Şeyma Subaşı' ndan hakkında çıkan iddialara verdiği yanıt...

Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı

Bugün hakkımda çıkan yeni bir yalan haberle uyanmışken bu vesileyle sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istedim. Yarın, şimdiye kadar yaptığımız gibi kendi kıyafetlerimden seçtiğim parçaları sokak hayvanları yararına satışa çıkarmak üzere hesabıma yükleyeceğiz.

Benim bugüne kadar şahsi eşyalarımdan hiçbirini kendi çıkarım uğruna satmak gibi bir düşüncem hiç olmadı. Allah da hiçbir zaman bu duruma düşürmesin. Son yıllarda almanın değil paylaşmanın daha değerli olduğunu dünyamızı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için sürdürülebilirliği ön plana çıkarmak gerektiğini her seferinde dile getiriyorum.

Yani keşke herkes bize verilen bu güzel aklı 'daha faydalı ne yapabilirim' diye düşünerek kullansa. Her neyse, yalan haberinizin zamanlaması için ayrıca teşekkürler.

'Pahalı eşyalarını satıyor' iddiası!

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı, eski sevgilisi Acun Ilıcalı ve Mohammed Alsaloussi'nin kendisine hediye ettikleri ve gayet maliyti yüksek olan eşyalarını satmaya başladı. Eşyalarınıı ikinci el alan magazalara ve internet sitelerine sattığı iddia edilen Şeyma Subaşı konu ile ilgili açıklama gereği yaptı.

Şeyma Subaşı kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen Şeyma Subaşı, Samsun doğumludur. 2008 yılında katıldığı Miss Turkey adlı güzelliik yarışmasının ardından magazin dünyasının dikkatini çekmiştir. Ardından Var mısın Yok musun adlı yarışmaya katılarak 60 bin tl ödül kazanmıştır. Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişkinin ardından 207 yılında dünyaevine giren Şeyma subaşı'nın Melisa adında bir kızı vardır. Şeyma Subaşı 2018 yılında eşi acun Ilıcalı'dan boşanmıştır. Geçtiğimiz yıl ise Mısırlı milyarder iş adamı Mohammed Alsaloussi ile ilişki yaşamaya başlamıştır. Ancak Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile olan geçtiğimiz aylarda ilişkisine son vermiştir.

20-04-2022
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar