Sol Yanım 11. bölüm izle

Sol Yanım 11. bölüm izle
Sol Yanım 11. bölüm izle; Sol Yanım dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

Sol Yanım 11. bölüm izle; Star TV'nin artık çarşamba akşamları ekrana getirdiği ve BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Sol Yanım dizisi son bölüm olan 11. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Her bölümü büyük bir merakla takip eden Sol Yanım izleyicileri  yeni bölümü izlemek için  tek parça ve full HD olarak izleyebilecekleri bir internet adresi aramaktalar. Son bölüm, bu bağlantıdan oldukça kolay bir şekilde izlenebilir. Bölümleri düşük görüntü kalitesiyle yayınlayan diğer sitelerin aksine bu sayfadan yeni bölümü tek parça ve full HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Sol Yanım dizisinin bu akşam ekrana gelecek 11. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Ayrıca yeni bölüm ile ilgili detaylar da sayfanın devamında sizleri bekliyor.

Sol Yanım 11. Bölüm İzle

Star TV'den ekrana gelen ve BKM imzası taşıyan Sol Yanım dizisinin oyuncu kadrosunda Cansel Elçin, Özge Yağız, Emre Diner, Tolga Mendi, Defne Samyeli, Deniz Barut, Cemre Baysel, Emre Bey, Benian Dönmez, Taner Rumeli, Feyza Civelek, Oktay Çubuk, Ecem Atalay, Seda Akman, Haydar Köyel ve Tuğçe Açıkgöz gibi isimler yer alıyor. Her Perşembe akşamı ekrana gelen Sol Yanım dizisinde Serdar Gözelekli yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. Senaryo ise Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Sol Yanım dizisinin bu akşam ekrana gelen yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için hemen yukarıda bulunan bağlantıya tıklamanız yeterli.

Sol Yanım 11. Bölüm Özeti

Serra, kendisine yapılan burs teklifini düşünmektedir. Nilgün ve İhsan arasındaki ilişkiyi Serra nesıl öğrendi.  Asena malikanede kalmaya devam etmek isterken bu mümkün olacak mı?  Burak ve Serra arasında neler yaşanacak? Selim'in Serra'dan sakladığı birşeyler vardır. 

Selim ve Serra yeniden ayrılma noktasına gelirler. Otel odasında yaşadıkları tartışmadan onların kaderi ile yeniden oynamaktadır. Serra, annesinin İhsan'la geçmişini öğrenir ve bu sırrı kendisinden sakladığı için annesinden hesap sorar.

Burak'ın yaşadığı maddi sıkıntıları bilen Serra, ona mahallede bir ev bulur. Selim, Burak ve Serra'nın bu yakınlığına anlam veremez. Hem Serra hem Burak ile arasına soğukluk girince, Selim'in sığındığı liman Biricik olur. Burak'ın mahalleye taşınmasının ardından kaza konusunun gündeme gelme ihtimalı Barbar'ı endişelendirir.

Asena'nın hamileliği evdeki tartışmaların odağı haline gelir. Oynadığı oyunlar açığa çıkan Asena, iyice köşeye sıkışır. İhsan ise Nilgün'le görüşebilmek için elinden geleni yapar.

10-02-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler