Son Nefesime Kadar oyuncu kadrosunda kimler var? Son Nefesime Kadar hangi kanalda?

Son Nefesime Kadar oyuncu kadrosunda kimler var? Son Nefesime Kadar hangi kanalda?
Yeni dizi Son Nefesime Kadar seyirciyle buluşuyor. Son Nefesime Kadar oyuncu kadrosunda kimler var? Son Nefesime Kadar konusu nedir? Son Nefesime Kadar hangi kanalda?

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Son Nefesime Kadar için geri sayım başladı. Merakla beklenen Son Nefesime Kadar dizisi 23 Şubat Çarşamba akşamı seyirciyle buluşacak. Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay'ı başrolde buluşturan yeni dizi Son Nefesime Kadar hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla dikkat çekiyor. BBC'de yayınlanan İngiliz dizisi Happy Valley uyarlaması olan Son Nefesime Kadar merakla bekleniyordu. Yayın tarihi belli olan Son Nefesime Kadar 23 Şubat Çarşamba ilk bölümüyle Fox Tv ekranında olacak. Son Nefesime Kadar oyuncu kadrosunda kimler var?

Son Nefesime Kadar oyuncu kadrosu

Fox Tv'de yayınlanacak yeni dizi Son Nefesime Kadar heyecanla bekleniyor. Afişleri ve tanıtım videolarıyla dikkat çeken dizi bu hafta ekranda olacak. Diziseverler Son Nefesime Kadar hakkında araştırma yapmaya başladı bile… Son Nefesime Kadar oyuncu kadrosunda sevilen iki oyuncu Emre Kınay ve Nurgül Yeşilçay başrolleri paylaşıyor. Son Nefesime Kadar oyuncu kadrosunda, Ertan Saban, Begüm Birgören, Pelin Abay, Emre Bey, İpek Filiz Yazıcı, Baran Bölükbaşı, Bülent Alkış, Ahmet Saraçoğlu, Aysun Metiner, Yeliz Akkaya, Türkü Su Demirel, Elif Ceren Balıkçı, Rojda Demirer gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Son Nefesime Kadar konusu nedir?

Polisiye- dram türünde çekilen yeni dizi Son Nefesime Kadar dikkat çeken bir hikayeyle ekrana gelecek. Yıllar önce kızını kaybeden ve mesleğine aşık bir polis olan Mihri (Nurgül Yeşilçay), kızının yadigarı torunu ile birlikte yaşamaktadır. Kızının intiharına neden olan Ejder'in hapisten kolay çıkması ise Mihri'nin en büyük öfkesidir. Mihri başka kadınlara da zarar verme ihtimali olan Ejder'in peşindedir. Başarılı bir polisi canlandıracak Nurgül Yeşilçay farklı bir imajla seyirci karşısına çıkıyor. Tanıtımlarıyla seyirciden tam not alan Son Nefesime Kadar dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor. Son Nefesime Kadar ilk bölümüyle 23 Şubat Çarşamba Fox Tv ekranında olacak.

20-02-2022
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar