Son Yaz 19. Bölüm İzle

Son Yaz 19. Bölüm İzle
21 Mayıs Cuma günü yayınlanan Son Yaz 19. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Son Yaz 19. bölüm izle;Yeni Bölüm ile Fox Tv ekranlarında 21 Mayıs Cuma akşamı seyircisi ile buluşacak dizi O3 Medya imzası taşıyor. 19. BÖlüm ile yayınlacak dizinin son bölümünü internet üzerinden yüksek kalitede nasıl izleyebiceklerini araştırıyor. 

Son bölüm  yayınlandıktan sonra  "Son Yaz yeni bölüm izle"  gibi aramalar yapan izleyiciler karşılarına çıkan adreslere tıklasalar da düşük görüntü kalitesi gibi problemlerle karşı karşıya kalıyorlar. Son Yaz dizisinin yeni bölümünü  tek parça  ve  full HD  olarak bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz. Dizinin son bölümünü izlemek için hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. Ayrıca bölüm ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere de yazının devamına göz atarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Son yaz dizisinin son bölümünde bu akşam Kara'ların evinde kutlanan süpriz Doğum Günü Akgün'ün yüreğini sıcacık aile sevgidi ilr dolup taşırmıştır. KEndisini ailenin bir ferdi gibi hissetse de Yağmur ile gizli gizli bir aşk yaşamaktan kendisini alıkoyamaz. Akgün bu ilişkiyi savcıya söylemek istese de Yağmur bu kez babasının dahil olmasını istemez. İkiside bu aşkı götürebildikleri yere kadar ancak gizli tutacaklardır. Canan bu ilişkinin farkındadır ancak tepkisini bu kez farklı gösterecektir. 

Canan ve Selim ilişkilerini ilerletmişlerdir. Artık Selim bu ilişkiye isim koymak istese de yaptığı plan beklenmedik şekilde suya düşer. İkili yine havada kalan bir ilişki yaşamaktadır.  Soner ve Eray artık tamamen uzaklaşmışlardır. Tabi bu ayrılıkta en önemli faktör Naz'dır. Soner Eray'a karşı öfke dolu olunca ona ve yapacaklarına engel olmak yine Naz'a düşer. 

Akgün bir yandan da abisine verdiği sözü tutmak için yarışa katılır diğer yandan da yağmur'a süpriz yapma peşindedir. Fakat Akgün abisini mutlu etmeye çalışsa da her koşulda Selçuk Taşkına ulaşmaya çalışan Gökhan, Akgün için hain planını çoktan devreye sokmuştur. Üstelik Selçuk Taşkın'a evlat acısı yaşatmak içini ferahlatacaktır. 

21-05-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler