Star Market’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Market’in Yayın Tarihi Belli Oldu
Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek yeni yarışma ve eğlence programı Star Market’in yayın tarihi belli oldu.

Televizyon kanalları yeni yayın dönemi için tüm hazırlıklarını yapıyorlar. Kanallar diziler kadar yeni programlarla da ekranlarını renklendirme niyetindeler. Son dönemlerde yaptığı müzik programlarıyla seyirciyi ekranına çeken Star Tv yeni yayın dönemi için başka programları da ekrana getirmeye hazırlanıyor. Kanalın yeni yayın döneminde iddialı yapımlarından birini oluşturacak olan yeni yarışma programı Star Market’de bu programlardan biri. Program için bir süredir hazırlıklar yapılıyordu ve sonunda program için yayın günü belli oldu. Başarılı oyuncu ve aynı zamanda bu tür programlarda daha önce deneyimli isimlerden olan Ufuk Özkan’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelecek Star Market 26 Temmuz akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak. Eğlenceli bir formata sahip olan Star Market alışveriş yaptıkça para kazandıracak bir formata sahip. Ufuk Özkan’ın eğlenceli ve başarılı sunumuyla ekrana gelecek program için geri sayım başladı.

26 Temmuz’da Başlıyor

Star Tv ekranlarında yeni bir yarışma programı başlıyor. Star Market. Ufuk Özkan tarafından sunulacak programın ilk bölümü 26 Temmuz Pazartesi günü ekrana gelecek. Kanalda fragmanları yayınlanamaya başlayan ve sezona erken başlayan yapımlardan olacak olan Star Market eğlenceli ve keyifli bir formata sahip. Program hafta içi her gün ekrana gelirken kanalın gündüz kuşağında elini güçlendirecek ve reytinglerde diğer kanalların önüne geçmesini sağlayacak gibi görünüyor. Her gün 16.45’te ekrana gelecek programda yarışmacılar en pahalı alışverişi yapmak için mücadele edecekler. En pahalı alışverişi yapan ve finalde üç soruya cevap verecek ve bu soruları doğru cevaplandırırsa 10 bin liralık ödülün sahibi olacak.

Ufuk Özkan Kimdir?

Başarılı ve genç oyuncu Ufuk Özkan 11 Nisan 1975 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. 12 yaşındayken Türkiye’ye dönen Ufuk Özkan ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk ekran tecrübesini Çiçek Taksi ile yapan oyuncu bu güne kadar pek çok dizi ve programda görev almıştır. Bu yapımlardan bazıları şunlardır. Geniş Aile, Milyonluk Kuş, Kalk Gidelim, Sen Sağ Ben Selamet, Hayat Bazen Tatlıdır, Aile İşi, Zengin Kız Fakir Oğlan, Cesaretin Var mı Aşka, Benim Annem Bir Melek, Emret Komutanım, Çiçek Taksi.

21-07-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar