Ah Nerede Dizisinde Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun Halefleri Belli Oldu

Star TV'nin Yeni Dizisi Ah Nerede Dizisinde Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun Halefleri Belli Oldu
Star Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan ve 1975 yılı yapımı Ah Nerede Filminden uyarlanan dizinin başrol oyuncuları belli oldu.

Yeşilçam’ın 1975 yılı yapımı bir Orhan Aksoy Filmi olan romantik komedi türündeki Ah Nerede bugünlerde yeniden gündemde. Sinema severlerle buluştuğunda büyük beğeni toplayan ve o günden bugüne yüzlerce kez yayınlanan ve her defasında seyircinin keyifle takip ettiği Ah Nerede filmi bir başka versiyonla bir dizi olarak yeniden seyirciyle buluşmak için gün saymaya başladı. Onuncu Ev Yapım şirketi tarafından dizi olarak uyarlanan ve çekimleri başlayan Ah Nerede Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Yaz sezonunda ekrana gelecek dizide en çok merak edilen filmin başrolünde oynayan ve adeta filmle bütünleşen Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu’nun yerlerine hangi oyuncuların yer alacağıydı. Onuncu Ev yapım şirketi tarafından hazırlanan ve üzerinde uzun süre titiz bir şekilde çalışılan cast sonunda filmde Ferit karakterini canlandıran Tarık Akan’la Zehra karakterini canlandıran Gülşen Bubikoğlu’nun dizi versiyonundaki halefleri belli oldu.

Oktay Çubuk & Nil Keser Başrolde

Star Tv ekranlarında yayınlanacak ve yaz sezonunun en çok merak edilen yapımlarından olan Ah Nerede filminin dizi versiyonunun başrol oyuncuları belli oldu. Ah Nerede Filminde Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu’nun canlandırdıkları Ferit ve Zehra karakterlerini Ah Nerede dizisinde başarılı ve genç oyuncular Oktay Çubuk ve Nil Keser canlandıracak. Filmle bütünleşen Ferit ve Zehra karakterlerinin film versiyonunda başarılı ve usta isimler Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu rol almıştı. Onuncu Ev yapım şirketi tarafından uzun süren bir çalışma sonunda Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu’nun halefleri olarak seçilen Oktay Çubuk ve Nil Keser bugün sete çıkarak çekimlere başladılar. Birlikte fotoğraf çektiren başarılı isimlerin dizide gösterecekleri performans ise şimdiden merak konusu oldu.

Ah Nerede Oyuncuları Kimler?

Onuncu Ev Yapım şirketi tarafından Star Tv için hazırlıkları ve çekimleri süren yeni dizi Ah Nerede için titiz bir cast çalışması yapıldı. Ah Nerede filminde rol alan oyuncuların yerlerine en az onlar kadar başarılı olacak bir cast çalışması sonunda dizinin oyuncuları belli oldu. Ah Nerede dizisinde Oktay Çubuk ve Nil Keser, Ferit ve Zehra karakterini canlandırırken dizinin diğer oyuncuları arasında ise Tarık Papuçcuoğlu, Ayşe Kökçü, Derya Alabora, Mert Carim, Asena Keskinci, Berfe Sancak, Melis Özçimen, Bala Atabek, Orhan Ekşin, Korhan Herduran, Ahsen Türkyılmaz, Batuhan Sert ve Samet Kaan Kuyucu yer alıyor.

20-05-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar