Taçsız Prenses’te şok gelişme

Taçsız Prenses’te şok gelişme
Fox Tv ekranlarında sezona ara veren ve haziran ayı sonunda yeniden ekrana gelecek olan Taçsız Prenses dizisinde şok ayrılık.

Geçtiğimiz sezon ortasında yayına başlayan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanan MF Yapım imzalı uyarlama dizi Taçsız Prenses ne yazık ki iddialı başladığı yayınını büyük bir hüsranla bitirdi ve sezona erken ara verdi. Dizinin yapımcı şirketi ve yayıncı kanal Fox Tv dizinin sezon içinde aldığı reytingleri yeteri bulmayarak dizinin yayınına yaz sezonunda devam etmesine karar verdi. Haziran ayı sonlarında yeniden başlayacak olan Taçsız Prenses dizisi özellikle başladığı ilk zamanlarda büyük ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekti. Sümeyye Aydoğan İsmail Hacıoğlu gibi ünlü isimleri bir araya getiren dizi ne yazık ki reytinglerde istediği sonucu alamayınca vedalarda gelmeye başladı. 10. Bölümde sezon arası veren dizide rol alan iki ünlü ismin dizinin yeni bölümlerinde yer almayacağı sektörde şok etkisi yarattı.

İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan Veda Etti

MF Yapım tarafından hazırlanan ve Japon dizi Without Family’den uyarlanan Taçsız Prenses için kötü haberler gelmeye devam ediyor. Sezon ortasında başladığı yayın hayatında istenilen reytinge ulaşamayan ve 10. Bölümde sezonu kapatan dizi yaz sezonu için hazırlıklarını sürdürürken dizinin iki başrol oyuncusu olan İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan’dan kötü haber geldi. Dizinin yeni bölümleri haziran ayında Fox Tv’de seyirciyle yeniden buluşmaya hazırlanırken iki oyuncunun dizinin hikayesinde yer almayacağı öğrenildi. Bu haber dizinin sevenlerinde şok etkisi yaratırken dizinin hikayesinin nasıl devam edeceği ve bu iki oyuncunun yerine hangi isimlerin geleceği ise bilinmiyor.

Taçsız Prenses

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 10. Bölümde sezon arası veren Taçsız Prenses uyarlama bir dizi olarak ekrana geldi. Küçük bir kızın hikayesini ve onun öğretmeni olan Evgin ile olan ilişkisini anlatan dram türündeki dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. MF Yapım tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda, İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Elif Kurtaran, Tolga Tekin, Seda akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Şen Eylül Şenocak ve Merve Bulut yer alıyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan MF Yapım imzalı dizinin yeni bölümlerinin haziran ayı sonlarında yeniden başlaması bekleniyor.

06-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar