Tozlu Yaka’nın Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Tozlu Yaka’nın Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu
Nilsu Berfin Aktaş’ın ayrılığının ardından yeni bir kadın başrol arayan Tozlu Yaka dizisi Nilsu Berfin Aktaş’ın sahne arkadaşıyla el sıkıştı.

Yaz sezonunda ekrana gelecek dizilerden biri olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Tozlu Yaka’nın cast çalışmaları devam ediyor. 3 haziranda sete çıkacak olan ve NTC Medya tarafından hazırlanan dizide her şey tamam derken ve sadece set günü beklenirken son dakikada dizinin kadın başrolünü oynayacak olan güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş projeden çekilerek başka bir projeye geçmişti. Bir anda kadın başrol oyuncusunu kaybeden Tozlu Yaka bunun üzerine yeni bir başrol arayışına girmiş ve seçenekleri değerlendirerek aday oyuncularla görüşmelere başlamıştı. NTC Medya sonunda projeden ayrılan Nilsu Berfin Aktaş’ın yerine dizide kadın başrol karakterini canlandıracak ve dizide Kaan Miraç Sezen’le partner olacak oyuncuyu belirledi ve anlaşmaya vardı. Son gelişmeye göre Tozlu Yaka dizisinde genç ve güzel oyunculardan biri olan Ecem Çalhan kadın başrol karakteri olarak yer alacak.

Ecem Çalhan Yeni Kadın Başrol Oldu

NTC Medya’nın Fox Tv için hazırladığı ve 3 Haziran’da çekimlere başlayacak olan romantik komedi dizisi Tozlu Yaka’da bir anda boşalan kadın başrol pozisyonu yeni bir oyuncuyla dolduruldu. Nilsu Berfin Aktaş’ın ayrılığıyla yeni oyuncu arayışına giren yapım şirketi genç oyunculardan Ecem Çalhan ile anlaşmaya vardı. Dizide güzel oyuncu Kaan Miraç Sezen ile aynı sahneyi paylaşacak ve partner olacak. Öbür taraftan Tozlu Yaka dizisinden son anda ayrılan Nilsu Berfin Aktaş ile Ecem Çalhan daha önce aynı seti paylaşmış ve uzun bir süre reyting rekorları kıran Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde rol almışlardı. 3 Haziran’da sete çıkacak olan Tozlu Yaka dizisinde ayrıca Ulvi Kahyaoğlu, Çağla Şimşek, Tayanç Ayaydın, Dolunay Soysert, Kadim Yaşar, Can Bartu Aslan, Serra Pirinç, Nebil Sayın, Durukan Çelikkaya ve Nur Yazar rol alacak. Dizinin çekimlerin ardından en geç haziran sonu gibi yayına girmesi bekleniyor.

Ecem Çalhan Kimdir?

Tozlu Yaka Dizisinde kadın başrol oynayacak olan genç ve güzel oyuncu Ecem Çalhan 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, Orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen güzel yıldız Süleyman Demirel Üniversitesi Oyunculuk fakültesinden mezun olmuştur. Latin dansları ve Şan eğitimi de alan oyuncu aynı zamanda şarkı sözü yazmaktadır. İlk olarak O Ses Türkiye yarışmasında kamera karşısına geçen Ecem Çalhan daha sonra Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kamer karakteriyle dizi boyunca rol almıştır.

02-06-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar