Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dan yaşanan gerginlik hakkında açıklama

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'dan yaşanan gerginlik hakkında açıklama
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve çekimleri devam eden Erkeğe Güven Olmaz dizisinde başrol oyuncuları arasındaki tartışmada yeni gelişme!

Şu sıralar çekimleri devam eden ve yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Erkeğe Güven Olmaz seyirci tarafından heyecanla beklenen yapımlardan. Başrollerinde Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un yer aldığı Erkeğe Güven Olmaz setinde geçtiğimiz gün yaşanan iki başrol arasındaki tartışma magazin basını ve sektörde yoğun olarak gündeme geldi. Alperen Duymaz’ın Melisa Aslı Pamuk’un sete geç gelmesi sebebiyle söylediği sözlerin üzerinden başlayan tartışmada ünlü oyuncu Alperen Duymaz sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve olaya başka bir boyut getirdi. İki ünlü oyuncu arasında yaşanan tartışma yapımcının devreye girmesiyle büyümeden tatlıya bağlanırken dizinin çekimlerine de kaldığı yerden devam edildi.

Alperen Duymaz’dan Açıklama

Pastel Film tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan kadın ve aldatma konularını ön plana çıkaran EGO dizisinin setinde oyuncular arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışmanın ardından dizinin başrol oyuncusu Alperen Duymaz bir açıklama yaptı. Duymaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Melisa’nın genel olarak sete geç çıkıp ekibi bekletiyor olmasına anlam vermeye çalışırken bizler, işimizin yoğunluğu sebebiyle o gün ki geç gelişinin sebebini sordum. “Ne oldu neden geç kaldın Melisa” gelen ciddiyetsiz cevap ve pikin tavrın ardından sinirlendim ve mesafeli davrandım. Ekibin karşısında mahcup olan Melisa yaklaşık 20 dakika sonra büyük bir sinirle yanıma geldi ve tartışma başladı. Bu tartışmanın sonucunda Melisa bana küfrederek seti terk etti” ifadelerini kullandı.

Ciddiyetsiz Tavır

Ünlü ve genç oyuncu Alperen duymaz yaşananların ardından yaptığı açıklamada ayrıca kendi haklarını korumaya çalıştığını da belirtti ve “ben haklarımı korumaya çalıştım ve çalışıyorum. İnsanlar işlerinin gerektirdiği saatlerde işlerinde olurlar, herhangi bir aksaklıkta da açıklama yaparlar. Tüm ekibin hazır bir şekilde Melisa’yı beklemesini ve Melisa’nın hiçbir şey yokmuşçasına pişkince gülerek koyduğu ciddiyetsiz tavrı hazmedemedim. Açıklama yapmak zorunda kalmayabilirdim ama çıkan yanlış ve yalan, gerçeği yansıtmayan bu haberlere bir cevap vermek istedim. Gündeminizi böyle bir şey için meşgul ettiysem özürlerimi iletir saygımı sunarım” ifadelerini kullandı. Öbür taraftan EGO setinde çalışanlardan bazılarının da kendilerine verilen sözlerin tutulmadığı gerekçesiyle iş bırakma eylemi işten çıkarmayla son buldu ve bu çalışanlar da bir açıklama ile durumu magazin basınında gündeme getirdiler.

13-01-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar