Ünlü oyuncu Burak Sergen taburcu oldu!

Ünlü oyuncu Burak Sergen taburcu oldu!
Yaklaşık 50 gündür süren hastane tedavisini tamamlayan Burak Sergen nihayet taburcu oldu. Hayranları ünlü oyuncunun son durumunu merak ediyor.

Sadakatsiz dizisiyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Burak Sergen çağımızın amansız hastalığı koronaya yakalanmıştı. Yaklaşık 50 gündür süren hastane tedavisini tamamlayan Burak Sergen nihayet taburcu oldu. Hayranları ünlü oyuncunun son durumunu merak ediyor. Şimdi detaylar

Ünlü oyuncu Burak Sergen taburcu oldu!

45 gün sonra ilk defa gün yüzüne çıkıyorum, diyerek hastaneden taburcu olan Burak Sergen, sevenlerini rahatlattı. Dünya üzerinde 4 milyon insanı ölüme götüren asrın vebası koronavirüse yakalanan Sadakatsiz dizisi oyuncusu Burak Sergen, bugün taburcu oldu. Yaklaşık 50 gündür devam eden süreçte bir hayli bitkin düşen ve zor günleri geri de bırakan Burak Sergen, "Bu hastalığı yendiğim için çok muyluyum" dedi.

Bu hastalığı yendiğime çok mutluyum

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Burak Sergen, geçen ay evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan testler pozitif çıkan ve koronaya yakalandığı tespit edilen oyuncu uzun zamandır yoğun bakımda tedavi altındaydı.

Ciddiye alınması gerekiyor

Yoğun bakımda tedavi gördüğü hastaneden alkışlar eşliğinde taburcu edilen Burak Sergen hastane önünde kendisini bekleyenlerle hasret giderdi. Duygularını ifade etmekte zorlanan usta oyuncu tüm sevenlerini sevince boğarken uyarmayı da ihmal etmedi: “45 gün sonra ilk defa gün yüzüne çıkıyorum. Yendiğime çok mutluyum bu hastalığı. Berbat bir şey ve çok ciddiye alınması gereken bir şey!”

Burak Sergen’i bu zorlu süreçte yalnız bırakmayan doktoru da yanındaydı. Usta oyuncunun sağlık sürecini takip edeceğini bildiren doktor, bundan sonraki süreci şu cümlelerle dile getirdi: “Evde iyileştirme süremiz olacak. Tabi kontrol ve takiplerim devam edecek. Biz yine hastamızı evine sağlıklı bir şekilde uğurlamaktan mutluluk duyuyoruz”

Canlitv platformu olarak ünlü oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Burak Sergen Kimdir?

60 yaşındaki oyuncu Ankara’da sanatkar bir ailede büyüdü. Babası, annesi ve kardeşi de sanatla uğraşan Burak Sergen, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Aile mesleği olarak Ankara Devlet Tiyatrosu'nda göreve başlayan Sergen bir süre Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Sergen son olarak Sadakatsiz dizisinde rol alıyor.

Rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Sadakatsiz (TV Dizisi)

2019 – Halka (TV Dizisi)

2017-2018 – Çukur (TV Dizisi)

2015-2017 – Kara Sevda (TV Dizisi)

2014 – Kızıl Elma (TV Dizisi)

2014 – Yunus Emre. Aşkın Sesi (Sinema Filmi)

2012 – Araf Zamanı (TV Dizisi)

2009 – Sultan Avrupa'da (Sinema Filmi)

2008 – Mevlana: Aşkın Dansı (Sinema Filmi)

2008 – Boğaç Han (Sinema Filmi)

2007 – 120  (Sinema Filmi)

2007 – Dede Korkut: Bamsıbeyrek (TV Filmi)

25-05-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar