Üvey Anne dizisinde Kutsi’nin partneri belli oldu

Üvey Anne dizisinde Kutsi’nin partneri belli oldu
Birsen Altuntaş’ın haberine göre bir çok yapımdan dizi ve film teklifleri alan Hazal Filiz Küçükköse yapımcılığını ONN medya’nın yapmış olduğu Üvey Anne dizisi için anlaştı.

Üvey Anne dizisi hangi kanalda ne zaman yayınlanacak? Üvey Anne dizisinin başrolünde oynayacak isimler kimdir? Dizinin konusu nedir? Dizinin yönetmen koltuğunda kim oturuyor? Üvey Anne dizisinin müziklerini yapan ünlü müzisyen kim? Dizi nerede çekilecek? Üvey Anne dizisi, Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ...

Üvey Anne dizisinde Kutsi’nin partneri belli oldu

 Atv’ni yeni dizisi Üvey Anne’nin oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor.Ünlü magazin gazetecisi Birsen Altuntaş’ın haberine göre bir çok yapımdan dizi ve film teklifleri alan Hazal Filiz Küçükköse yapımcılığını ONN Medya’nın yapmış olduğu Üvey Anne dizisi için anlaştı. Yıllar önce günlük yayınlanan Deniz Yıldızı dizisi ile şöhreti yakalayan Küçükköse, Mehmed Bir Cihan Fatihi, Kara Sevda, Zemheri, Beni Affet, Peri Masalı gibi çok önemli projelerde başarı ile yer almıştı. Dizinin erkek oyuncusu şarkıcılığının yanı sıra oyunculuktaki başarılı performansı ile takip edilen Kutsi olmuştu. Kutsi bilindiği üzere en son olarak Annemizi Saklarken dizisinde başrolü oynamıştı. Dizide evin babası rolünü oynayacak olan ünlü oyuncunun Üvey Anne dizisinde sergileyeceği oyunculuk performansı şimdiden merak konusu oldu.

Dizinin konusu ne olacak?

Dizide Kutsi seramik fabrikası sahibi üç .çocuk babası bir iş insanı olan Faruk karakterine hayat verecek. Eşi Efsun’un kanser nedeniyle ölümü Faruk’u derinden sarsmıştır. Gönlünü yeni bir sevdaya kapatan Faruk kendini 3 evladına adamıştır. Eşinin vefatından sonra her zaman yanında olan asistanı Serap’ın(Hazal Filiz Küçükkköse) çocuklarıyla yakın ilgisinden dolayı onunla evlenir. Öte yandan kanser nedeniyle kaybettiği  büyük aşkı, eşi Efsun’un yakın arkadaşı İpek’in duygularını da fark eder.

Dizi için Aslı Tandoğan ve Ayşegül Günay’ın da adı geçiyor.

Müziklerini ünlü müzisyen Eser Taşkıran’ın yapacağı dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Erkut Türkmenli oturuyor. Yaz aylarında ekranlara gelmesi planlanan dizinin ATV ekranlarında izleyici ile buluşacağı belli oldu. Dizinin çekimleri için seçilen mekan Muğla oldu. Dizinin yeni oyuncu kadrosunda yer alacağı düşünülen diğer isimler arasında Ayşegül Günay ve Aslı Tandoğan’ın da adı geçiyor.

07-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar